Skocz do zawartości
LoRdKwiateK

Paski na monitorze.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przy odkrecaniu podstawki od monitora troszkę nie poszło jak chciałem i na monitorze widać rozlanie matrycy i dwa paski. Jeden jeszcze rozumiem że od zalania ale drugi? Proszę zobaczyć zdjęcie i napisać czy jest szansa na pozbycie się chociaż jednego pasa. 

IMG_20190326_220507.jpg

IMG_20190326_220501.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis geniusz z samsunga wymyślił by odkrecajac podstawke trzeba było zdjąć tylnią obudowe, nic poza obudową nie tykałem i takie coś... zresetowanie ustawien nic nie dało, czy cokolwiek mozna zrobic by jeden pasek chociaz (ten ktory nie jest przy rozlanej matrycy) by zniknął?

Edytowane przez LoRdKwiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pytam poważnie czy CI spadł. Odkręć obudowę jeszcze raz - wyjmij tasiemki z gniazd - takie jak zaznaczyłem strzałeczkami na obrazku , przeczyść i złóż całość. Coś mi się wydaję że jak rozkręcałeś to jednak coś smyrnąłeś (oby to nie było wyładowanie elektrostatyczne :) )

obraz.thumb.png.4827c92311d8027411d35a19b37aa183.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spadł. Po prostu tak ciężko otwiera się ten monitor że musiałem coś uszkodzić zapewne. Myślisz że taśmy są powodem tych pasków? to jest zdjecie z teraz, po prawej rozlana matryca i dwa paski.

paint paski.jpg

Edytowane przez LoRdKwiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...