Skocz do zawartości
Shumielson

Build oparty o ITX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jakie opinie panują na forum, na temat buildów w obudowach ITX? Szukam mobilności, laptop mnie mocno rozczarował kulturą pracy i temperaturami... Będę chciał go zwrócić i myślałem, czy by może nie dźwigać ze sobą małej skrzynki :)

 

Co uważacie?

Potrzebuję zachować mobilność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może napisz co masz na myśli - czy liczy się tylko i wyłącznie mały rozmiar (jak mały? są obudowy po kilka litrów, są i 20+), mniej więcej w jaki poziom wydajności celujesz, czy ma być osobna k. graficzna, a może w zupełności wystarczy zintegrowana, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi konkretnie o obudowy ITX(chyba jest jeden standard, czyli rozmiar? sorry nie wiem). Wsadzić bym tam chciał GTX1060/70 albo RTX2060/70 z 8gen/9gen.

 

Wszystko po to aby łatwo było to przewozić :D ... Rozważam zwrot lapka i zakup pudła.

Edytowane przez Shumielson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

https://www.morele.net/obudowa-silverstone-ml08-sst-ml08b-809335/

 

Sam chciałem składać itx który będzie łatwy w przenoszeniu. Tutaj w linku również Sikverstone, nieco smuklejsza ale z wbudowanym uchwytem do przenoszenia. Wygląda wówczas jak walizka.

 

Edytowane przez Prof. Pavlov
Błąd literowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś o czymś od AMD na zintegrowanej Vedze ? Nawet dają rady te maluchy, a za chwilę mamy ryzeny 3000 i nie wiadomo czy nie będzie nawet lepiej...
R5 2400G z Vegą 11 co prawda nie jest demonem szybkości ale zależy w co celujesz. Jeśli masz do tego monitor 60Hz to i tak reszta klatek idzie w próżnię, a jeszcze jak jesteś w stanie zejść z ustawieniami z ultra to możesz mieć maleńką obudowę która jak konsola zmieści się w plecaku a nadal da Ci porównywalną frajdę z rozgrywki. No i pozwoli Ci to zaoszczędzić miejsca na zasilacz, może nawet przejść na zewnętrzny jak w laptopie.
 

 

Edytowane przez bahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...