Skocz do zawartości
ykuzs

Laptop w okolicach 4 tys. zł

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

[1] M 30+ prywata za gotówkę

[2] tak, z Windowsem 10, najchętniej Pro, ale widzę, że 99% jest z Home, trudno

[3] 13,3-15,6

[4] SSD, przy pojemności 240+ nawet chyba nie potrzebuję zwykłego HDD, ale jeśli już to na pewno z 7200 rpm

[5a] okolice 4 tys. zł, najchętniej pewnie ok. 3,5, ale jeśli jest jakiś model naprawdę warty dopłaty to jestem w stanie dać 4 z ogonkiem

[5b] przynajmniej 2 lata, to będzie mój podstawowy komputer, obecny padł

[5c] asap

[6] chcę, żeby był porządnej jakości, ale nie jest to priorytet

[7] Full HD matowa, przydałaby się możliwość podłączenia zew. monitora

[8] dom, może jakieś drobne wyjazdy

[9] średnie wymagania, wiem, że granie w Cyberpunk 2077 na laptopie to raczej mrzonka, ale fajnie gdyby w jednak jakieś gry można byłoby relatywnie komfortowo pograć

[10] na żadnych wymagających programach nie pracuję

[11] nie mam specjalnych wymagań

[12] j/w

[13] w obecnej promocji MM bardzo spodobał mi się ten model - z gamingowym zacięciem, ale wyglądający też dużo bardziej "kulturalnie" niż inne tego typu, pytanie tylko jak z nagrzewaniem, nie wiem też czy RAM tutaj w konfiguracji 2x4 działa w dual channel?
zastanawiam się jeszcze nad tym, ponoć poprawili mocno chłodzenie w stosunku do 504

 

Edytowane przez ykuzs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

Acer Nitro 5 i7-8750H/8GB/256/Win10 GTX1060 - 4999zł 4699zł 3 820,33 zł

W lepszej cenie z systemem jest Acer Nitro 5. Ma matrycę IPS z dobrymi kolorami i dobrą klawiaturę pod gry. Nitro 5 przeszedł wcześniej jedną obniżkę ceny a  do końca dzisiejszego dnia, lub do wyczerpania zapasów jest w jeszcze lepszej cenie -23%vat. Na pokładzie Masz 6 rdzeniowy procesor i7-8750H, GTX-a 1060 6GB, 8GB RAM, SSD 256GB i Windowsa 10.

Acer Nitro 5 i7-8750H/8GB/256+1000/Win10 GTX1060 - 5199zł 4899zł 3 982,93 zł

Alternatywnie w wersji z dwoma dyskami SSD 240GB + 1000GB HDD. Wprawdzie ten drugi dysk HDD ma 5400rpm, ale różnica w cenie jest akceptowalna a w przyszłości nie trzeba wydawać, grzebać i kombinować z dołożeniem dysku.

Edytowane przez pablo27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko przy okazji zapytam specjalistów: w ogóle w tych okolicach istnieje jakiś model, który nie ma problemu z temperaturami? właściwie każda recenzja, niezależnie jakiej marki, mówi o tym problemie i throttlingu... faktycznie wskazany jest undervolting? szczególnie przy 6 rdzeniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...