Skocz do zawartości
Nicky

Gainward dał ciała

Rekomendowane odpowiedzi

Wspominałem kiedys, że moj Gainward coś słabiutko się kręci powyżej enchanded mode robi się niestbilny, yłumaczyłem to fatalnymi napięciami na lini 3,3 - 3,16/3,18, 5 - 4,86, 12 - 12,60. Ciekawie ale jest jescze lepsza rzecz napiecie na CPU 1,45/1,46. Fajnie :evil: . Mierzyłem napięcie na końcówekach molex 5 - 5,05 12 - 12,2. Czyli zasiłka dobrze się sprawwuje. Ale postanowiłem jednak podłubać przy karcie i szok ściągam cooler i tu troszeczeke pasty na asamym środku GPU 8O . Starłem to i dokładanie posmarowałem cały proc srebrzanką :twisted: . Po tym zabiegu na 20Mhz stabilne więcej na GPU. Jak z tego morał ECS sux, a Gainward dał [gluteus maximus]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz p;rzyklejony rooadiator - ale kicha. Chociaż u mnie nie wile lepiej myslałem, że zwątpie paluchy taik bołaby jak trzeba było te kołeczki zpowrotem włożyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz p;rzyklejony rooadiator - ale kicha. Chociaż u mnie nie wile lepiej myslałem, że zwątpie paluchy taik bołaby jak trzeba było te kołeczki zpowrotem włożyc

No i jak zdjołeś metodą z lodówką czy jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr. Frost i mnie coller jest na "tylko" kołeckach przymocowany. Tyle, że ściągniecie i założenie tych bolców z powroten to masarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem kiedys, że moj Gainward coś słabiutko się kręci powyżej enchanded mode robi się niestbilny, yłumaczyłem to fatalnymi napięciami na lini 3,3 - 3,16/3,18, 5 - 4,86, 12 - 12,60. Ciekawie ale jest jescze lepsza rzecz napiecie na CPU 1,45/1,46. Fajnie  :evil: . Mierzyłem napięcie na końcówekach molex 5 - 5,05 12 - 12,2. Czyli zasiłka dobrze się sprawwuje. Ale postanowiłem jednak podłubać przy karcie i szok ściągam cooler i tu troszeczeke pasty na asamym środku GPU 8O . Starłem to i dokładanie posmarowałem cały proc srebrzanką :twisted: . Po tym zabiegu na 20Mhz stabilne więcej na GPU. Jak z tego morał ECS sux, a Gainward dał <font color="#FF0000">[ciach!]</font>

u mnie też kużwa pasty było tyle, że przykrywała 2/3 chipa!!!. Ale moja też zaczyna się powoli psuć... hehe. A kiedy zaprzestaną sprzedaży ti200 w polsce, to będą musieli mi wymienić na jakąś ti4200 bo przecież ani fx5200 ani ŻADEN mx440 nie zrówna się z moim geforcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem kiedys, że moj Gainward coś słabiutko się kręci powyżej enchanded mode robi się niestbilny, yłumaczyłem to fatalnymi napięciami na lini 3,3 - 3,16/3,18, 5 - 4,86, 12 - 12,60. Ciekawie ale jest jescze lepsza rzecz napiecie na CPU 1,45/1,46. Fajnie  :evil: . Mierzyłem napięcie na końcówekach molex 5 - 5,05 12 - 12,2. Czyli zasiłka dobrze się sprawwuje. Ale postanowiłem jednak podłubać przy karcie i szok ściągam cooler i tu troszeczeke pasty na asamym środku GPU 8O . Starłem to i dokładanie posmarowałem cały proc srebrzanką :twisted: . Po tym zabiegu na 20Mhz stabilne więcej na GPU. Jak z tego morał ECS sux, a Gainward dał <font color="#FF0000">[ciach!]</font>

u mnie też kużwa pasty było tyle, że przykrywała 2/3 chipa!!!. Ale moja też zaczyna się powoli psuć... hehe. A kiedy zaprzestaną sprzedaży ti200 w polsce, to będą musieli mi wymienić na jakąś ti4200 bo przecież ani fx5200 ani ŻADEN mx440 nie zrówna się z moim geforcem

ta :wink: dostaniesz jakiegos rzecha mx'a bo to Polska a nie elegacja francja :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic żebyscie wiedzieli jak sa przymocowane radiatorki na pamieciach n tasme 2 stronna a tataśa to chyba o przewodności termicznej 0 bo zawsze są zimne a karta z 2 strony ciepła ja ten cłam zdiełem i założyłem swoje 4 cm i co czsami sie potrafią nawe nagrzać a te z gainwarda siedza teraz na moim ramie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem kiedys, że moj Gainward coś słabiutko się kręci powyżej enchanded mode robi się niestbilny, yłumaczyłem to fatalnymi napięciami na lini 3,3 - 3,16/3,18, 5 - 4,86, 12 - 12,60. Ciekawie ale jest jescze lepsza rzecz napiecie na CPU 1,45/1,46. Fajnie  :evil: . Mierzyłem napięcie na końcówekach molex 5 - 5,05 12 - 12,2. Czyli zasiłka dobrze się sprawwuje. Ale postanowiłem jednak podłubać przy karcie i szok ściągam cooler i tu troszeczeke pasty na asamym środku GPU 8O . Starłem to i dokładanie posmarowałem cały proc srebrzanką :twisted: . Po tym zabiegu na 20Mhz stabilne więcej na GPU. Jak z tego morał ECS sux, a Gainward dał <font color="#FF0000">[ciach!]</font>

u mnie też kużwa pasty było tyle, że przykrywała 2/3 chipa!!!. Ale moja też zaczyna się powoli psuć... hehe. A kiedy zaprzestaną sprzedaży ti200 w polsce, to będą musieli mi wymienić na jakąś ti4200 bo przecież ani fx5200 ani ŻADEN mx440 nie zrówna się z moim geforcem

ta :wink: dostaniesz jakiegos rzecha mx'a bo to Polska a nie elegacja francja :twisted:

żart>?! przecież mx to może powąchać nogi g3 ti! a w gwarce jest wyraźnie napisane, że wymienią na ten sam model bądź lepszy. Czyżby ściema?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...