Skocz do zawartości
ZBQ

Czy potrzebna będzie wymiana dysków?

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze: witam wszystkich na forum :)

Po drugie: Dzisiaj rano, podczas aktualizowania sterowników do RX 570, komputer po prostu się zawiesił,bez bluescrena tylko nieruchomy obraz.Po pierwszym restarcie zrobił to samo,dopiero za drugim razem normalnie się uruchomił. Ponieważ kupiłem kartę z drugiej ręki kilka dni temu,to sprawdziłem z pomocą FurMarka,czy przez przypadek nie jest to wina karty,ale po godzinnym teście wszystko działało stabilnie, więc sprawdziłem dyski i tak jak widać na załączonych obrazkach,występują na dyskach błędy.

Więc patrząc na to okiem bardziej doświadczonych użytkowników: czy dyski trzeba wymienić w trybie natychmiastowym,bo zaraz umrą, czy jeszcze chwile pożyją?

Pozdrawiam jeszcze raz i dzięki za odpowiedź :)

Dysk C.png

Dysk D.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puść jeszcze MHDD z płyty , pendriv;a
HDD tune puść sektor po sektorz ejak masz pełna wersje / triala

Czy dyski  sie odzywają slychąć terkotanie , mielenie  albo przy uruchamianiu kompa .. wiadomo ze to stare 500GB to torche bedzie slychać ale czy zauważyłeś cos nietypowego ?
Sprawadzaleś tempy , widzę że windows 7 wszystkie updejty ? Jaka specyfikacja kompa ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...