Skocz do zawartości
ketonek

Mysz do 150zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Potrzebuję zmienić swoją starą myszkę( x748) na coś nowszego. Jakie modele w tej kwocie sa warte zobaczenia? W gry raczej nie gram(chyba, ze WOT), głównie do pracy w SolidWorks i ogólnie używania komputera. Podkładka to Genesis.

Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Patriot Viper V530 RGB niedroga, ładna, dobrze leży w dłoni, używałem również do WOTa, teraz głównie do Diablo 3 i Doty 2, sprawuje się dobrze, mam ją od paru miesięcy żadnych problemów nie ma. Plus za łatwe w obsłudze oprogramowanie do konfiguracji podświetlenia. Mam ustawione na trybie przechodzenia z jednego koloru w drugi i jest to bardzo płynne, a kolory bajeczne. Inne myszki w tej cenie może i mają lepszy sensor, ale podświetlenie tandetne wręcz festyniarskie, albo nie oferują go wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, toms83 napisał:

Wybierać myszkę po kolorze świecenia.

Tyle wygrać...

No wybacz :) mysz zakupiłem po obejrzeniu tego materiału video, w dodatku była na promocji w bitcomputer za 35zł... więc chcąc wymienić myszkę na nową nie mając wielkich wymagań po prostu skorzystałem z okazji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuje klasycznie do tej kwoty czyli model Logitech G203; dobra klasyczna myszka która sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Dobra czułość, programowalne przyciski jak i również dedykowane podświetlenie rgb.

Edytowane przez Lisan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...