Skocz do zawartości
Terrorminator

Program instalacyjny nie widzi folderu docelowego.

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem program na dysku D. Chcę zainstalować do niego dodatek a instalator tego dodatku twierdzi, że nie widzi folderu z programem i prosi o wybranie go "ręcznie" co też nie przynosi skutku - dalej folderu z zainstalowanym programem nie widzi i zamyka instalację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program to http://www.nightenvironment.com/products/night-environment/poland/

Nie wykupowałem wsparcia technicznego (cebula, 0,99 $ na rok, wiem) i sprzedawca wypiął się na mnie ignorując moje email'e. Chciałem go podejść i kupiłem drugi dodatek (Dubai) wykupując tym razem wsparcie, ale bezczelnie dwukrotnie odrzucono moją płatność.

System to Win 10 Pro x64. Jak "oszukać" instalator i Windowsa i przekonać je, że nie jestem wielbłądem i mam zainstalowany program?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa strona - 90% strony nie działa - jest tylko strona główna i strona z Buy - jak własnej strony nie potrafią dopracować to nie dziw się że instalator też nie działa poprawnie.

Zainstaluj jeszcze raz cały program od początku - tym razem nie zmieniaj ścieżki domyślnej instalacji i pewnie wszystko będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, helios128 napisał:

 jak własnej strony nie potrafią dopracować to nie dziw się że instalator też nie działa poprawnie.

Zainstaluj jeszcze raz cały program od początku - tym razem nie zmieniaj ścieżki domyślnej instalacji i pewnie wszystko będzie ok.

Coś w tym musi być :)

Niestety, ten program musi być zainstalowany tam gdzie symulator czyli D.

Edytowane przez Terrorminator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj go tam gdzie się chce domyślnie zainstalować a potem przenieś pliki na D

 

Istnieje też małe ryzyko że jednak źle wybierasz katalog. Zrób zrzut ekranu instalatora - okienko gdzie musisz wskazać katalog (chce zobaczyć domyślną ścieżkę jaką  instalator proponuje) a potem pokaż ścieżkę na jaką Ty ustawiasz.

Edytowane przez helios128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalator proponuje ścieżkę poprawnie czyli tą która mnie interesuje, tam gdzie jest zainstalowany program. Po kliknięciu OK twierdzi, że tam nie ma programu i zaleca wybór ręczny co kończy się j/w.

Tego programu nie zainstaluję na C, bo do swojego działania wymaga symulatora, który jest na D. Zresztą próba instalacji na C kończy się taki samym komunikatem - twierdzi, że nie ma takiego folderu z takim programem.

Edytowane przez Terrorminator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...