Skocz do zawartości
KatyoS

Koniec abonamentu, który smartfon wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Siema 

 kończy mi się abonament i mam do wyboru takie oto smartfony

Huawei Mate 20 lite

Samsung Galaxy A7

Samsung Galaxy A50

i moje pytanie brzmi następująco, który z tych telefonów będzie robił ładniejsze zdj w dzień jak i w nocy.

Wiem ze to budżetówki ale lepszych w ofercie nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął Samsung Galaxy A7.Galaxy A50 jest większy i może być niewygodny w używaniu jeśli ktoś ma nie za dużą dłoń.Huawei Mate 20 lite osobiście bym nie kupił.Hisilicon Kirin 710 do mnie nie przemawia.Potrafi się widocznie przycinać(nie żeby była jakaś tragedia ale bywa to irytujące i warto to wiedzieć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kronan napisał:

Ja bym wziął Samsung Galaxy A7.Galaxy A50 jest większy i może być niewygodny w używaniu jeśli ktoś ma nie za dużą dłoń.Huawei Mate 20 lite osobiście bym nie kupił.Hisilicon Kirin 710 do mnie nie przemawia.Potrafi się widocznie przycinać(nie żeby była jakaś tragedia ale bywa to irytujące i warto to wiedzieć).

Dzięki za odpowiedz, a czy A7 będzie robiła dobre zdjęcia ?

Edytowane przez KatyoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi powiedzieć jakie to będą zdjęcia w osobistym odczuciu bo jednak zależy kto czego oczekuje ale:

A50 zdjęcia oceniam na 4+.Zdjęcia wyglądają naprawdę nieźle z tym budżecie

A7 na mocne 4

Huawei Mate 20 lite naciągana 4.Trochę im brakuje do obu Samsungów(subiektywna ocena)

 

Edytowane przez Kronan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...