Skocz do zawartości
anthraxx

Wymiana starego zasilacza...

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mój zasilacz Be quiet dogorywa powoli, wyjący wiatrak + napięcia dalekie od ideału... Jako, ze reszta jeszcze jest całkiem ok myślałem o wymianie PSU...

Problem polega na tym, ze PSU ma dobre 5 lat, niestety takiego samego już nie dostane...

Pytanie zatem, jaki będzie kompatybilny? Mam problem nawet ze znalezieniem czegos o tych (15x15x10) wymiarach :D

Stary model to Be quiet! bqt l8 cm 730W

Dzięki z gory za pomoc!

 

M.

Edytowane przez anthraxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich sklepach model posiadany przez ciebie ma w specyfikacji wymiary:

Wymiary:
160 x 150 x 86 mm

Oczywiście są one zapisywane w różnej konfiguracji jednak te liczby stale się powtarzają.

Z listy którą ci podałem np. SilentiumPC Supremo L2 ma identyczne wymiary. Naprawdę wystarczy dobrze się porozglądać po sklepach takich jako morele, komputronik czy x-kom i bez problemu znajdziesz zasilacz o takich wymiarach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc z wymiarami, zasugerowałem się pierwszą strona w google, a tam jak się okazuje były bzdury...

 

Co do komponentów / mocy - to był sugerowany zasilacz do zestawu z morele, wiec zakładam, ze pewien zapas mocy jest, ale bez sensacji typu jedziemy na 30% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...