Skocz do zawartości
X-KOM

Rabaty specjalnie dla czytelników forum purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

To będą moje pierwsze zakupy u Państwa w sklepie i myślę nie ostatnie

Zdecydowałem się złożyć u państwa komputer gdyż wydajecie się solidną oraz profesjonalną firmą z latami doświadczenia i bogatej wiedzy

Chciałbym zapytać czy na poniższy zestaw mógłbym dostać jakąś bardzo fajną zniżkę, czy będą państwo uprzejmi coś  zaproponować na dobry start

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam

https://www.x-kom.pl/lista/cnkvw9wak

 

 

Edytowane przez lulson
pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,


jutro jest Światowy Dzień Backupu, a jak wiadomo, backupy lepiej robić wcześniej niż później. Dlatego już dziś przygotowaliśmy dla Was kod, który obniży o 30 zł zakupy za minimum 300 zł w x-kom

Dodaj do koszyka produkty z oferty x-kom (z wyłączeniem kategorii abonamenty, prePaid do konsol) o łącznej wartości minimum 300 zł.
Aktywuj kod rabatowy: backup
Dokończ składanie zamówienia
Oferta obowiązuje wyłącznie do 31.03.2022 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu kodów rabatowych. Nie łączy się z innymi promocjami. Każda osoba może skorzystać z promocji tylko raz.

Pozdrawiam,
zespół x-kom

  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kod przesłany 🙂

Przy okazji, mamy dla Was konkurs! 

Jesteś mistrzem w składaniu komputerów?
Zapisz swoją drużynę do castingu i weźcie udział w programie PC Master Challenge!
Do wygrania 50 000 zł do wydania w sklepie x-kom i tytuł PC Master Challenge 

Więcej szczegółów znajdziecie -> link

 

Pozdrawiamy, 
zespół x-kom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...