Skocz do zawartości
X-KOM

Rabaty specjalnie dla czytelników forum purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamówiłem już odpowiadający mi dysk ssd i zasilacz z promocji na komponenty, monitor z promocji na peryferia, a obudowę z zestawem kfa2, tutaj mam resztę:

https://www.x-kom.pl/lista/9z4kg4zpw

Czy mogę prosić o jakiś zauważalny rabacik z racji dużego zamówienia (3k już wyżej zapłacone) i kupowania u Was wszystkiego? 😛
Dzięki z góry i pozdrowionka.

Edytowane przez Markok
Wypadł monitor i obudowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Kalendarz jasno wskazuje, że czas rozpalić grilla - wszak maj już za pasem. (A pogoda? Pogoda się nie zna!)
Wrzucajcie frykasy na ruszt, a kiedy one dochodzą nad ogniem, wbijajcie do x-komu, bo tu czeka kod rabatowy: grill-on.
Kod o wartości 30 zł przy zakupach za minimum 300 zł.
Dodaj do koszyka produkty z oferty x-kom (z wyłączeniem kategorii abonamenty, prePaid do konsol) o łącznej wartości minimum 300 zł.
Aktywuj kod rabatowy: grill-on
Dokończ składanie zamówienia
Oferta obowiązuje wyłącznie do 28.04.2022 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu kodów rabatowych. Nie łączy się z innymi promocjami. Każda osoba może skorzystać z promocji tylko raz.

Pozdrawiamy, 
zespół x-kom 

  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod przesłany 🙂 

 

Cześć, 
wystartowała cotygodniowa promocja w której możecie kupić smartfony taniej nawet o 550 zł i rabaty na akcesoria GSM.

Aby skorzystać z promocji należy użyć kodu rabatowego: misja-GSM

Wszystkie produkty objęte promocją -> smartfony nawet 550 zł taniej i rabaty na akcesoria GSM
Wszystkie zamówienia powyżej 99 zł objęte są darmową dostawą do paczkomatów InPost

Przykładowe produkty w promocji:

OnePlus Nord CE 5G 8/128GB Blue Void 90Hz za 1199 zł

realme 9 Pro 8+128GB Midnight Black 120Hz za 1249 zł

Xiaomi POCO F3 5G 8/256GB Moonlight Silver 120Hz za za 1399 zł

Apple iPhone 12 Mini 64GB Blue 5G za 2699 zł

Alcatel 1S (2021) 3/32GB Czarny NFC za 369 zł

 

Promocja obowiązuje do 15.05.2022 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów i nie łączy się z innymi promocjami. Jedna osoba może zakupić tylko jedną sztukę każdego produktu promocyjnego.


Pozdrawiamy, 
zespół x-kom

Edytowane przez X-KOM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można rabat na te gogle VR? W innych sklepach da się znaleźć za 2599 zł - w jednym promocja wygasła niecałą godzinę temu, w innym nadal taka (mam na myśli sprawdzone sklepy), ale wolę x-kom ze względu na lepszą obsługę klienta). Nie musi być dokładnie taka cena, przyjmę każdy rabacik 🙂

https://www.x-kom.pl/p/593785-gogle-vr-hp-reverb-g2.html

Edytowane przez Kondiq
Edytowane bo wcześniej prosiłem o rabat gdy gogle staną się dostępne, a rano pojawiła się możliwość zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody wysłane w wiadomościach prywatnych 🙂 

 

Cześć, 

właśnie ruszyła promocja na produkty Fractal Design.
Aby skorzystać z rabatu, należy użyć kodu fractal-app podczas składania zamówienia

Wszystkie produkty objęte promocją -> Produkty Fractal Design taniej w aplikacji
Wszystkie zamówienia powyżej 99 zł objęte są darmową dostawą do paczkomatów InPost

W promocji m.in.

Zasilacz Fractal Design Ion 650W 80 Plus Gold za 349 zł

Zasilacz Fractal Design Ion+ 2 760W 80 Plus Platinum za 699 zł

Zasilacz Fractal Design Ion 750W 80 Plus Gold za 499 zł

Obudowa do komputera Fractal Design Define 7 White TG Clear Tint za 799 zł

Obudowa do komputera Fractal Design Define 7 Compact Biała Solid za 499 zł


Promocja obowiązuje wyłącznie do 16.05.2022r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów i nie łączy się z innymi promocjami. Jedna osoba może zakupić tylko jedną sztukę każdego produktu promocyjnego.

Pozdrawiamy,
zespół x-kom

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam @X-KOM, jest szansa coś urwać z ceny za monitor LG UltraFine 32UN880-B Ergo  https://www.x-kom.pl/p/607245-monitor-led-32-i-wiekszy-lg-ultrafine-32un880-b-ergo-4k-hdr.html lub: Gigabyte M32U https://www.x-kom.pl/p/690772-monitor-led-32-i-wiekszy-gigabyte-m32u-hdr-kvm-hdmi-21.html

Edytowane przez to_ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...