Jump to content
Sign in to follow this  
FxJ

Quadro NVS 510 - obsługa wielu monitorów

Recommended Posts

Ile monitorów WQHD (2560x1440) jest w stanie obsłużyć Quadro NVS 510 ?

Czy jednak powinienem szukać nowszych Quadro P400 / Quadro P620 jeśli bym chciał by obsługiwała 3x WQHD?

1 hour ago, FxJ said:

https://www.experts-exchange.com/questions/28628830/NVS-510-only-recognizes-2-out-of-my-4-monitors.html

Ja za to jak szukam "NVS 510 three / four monitors" to mam informacje o problemach.

@czapla_pl @robertsup gdzie macie te informacje o 3 monitorach WQHD :) ?

Że tak zapytam, czytałeś w ogóle dokument, który zalinkowaliśmy obydwaj?

Dla przypomnienia - https://www.nvidia.com/docs/IO/40049/NVS_510_DS_Oct12_NVIDIA_LR.pdf

Wołami napisane w PDFie:

DisplayPort 1.2 Features
The integrated DisplayPort 1.2 engine produces crisp image quality while driving ultra-high-resolution panels (up to 3840 x 2160 @ 60 Hz). NVS 510 also supports advanced DisplayPort 1.2 features like multi-stream technology (MST) and stream cloning. MST lets you drive up to four independent displays simultaneously from any one display port output, while stream cloning enables NVS 510 to clone up to four instances of each display output to drive a maximum of 16 displays.
NVIDIA

DisplayPort outputs natively drive four digital displays natively at resolutions up to 3840x2160 @ 60 Hz4

Advanced Display Features - przeczytaj całą sekcję w PDFie

Pogrubienie moje. Podłączenie powinno być po złączu mDP lub DP - bez adapterów, chyba że adapter będzie aktywny.

Za to w linku, który podałeś, też autor pisze, że zadziałało - karta odłączyła sobie dwa porty, jak przy włączeniu nie były obsadzone (najpierw podłączył dwa monitory, włączył, podłączył kolejne i nie zadziałało; dopiero obsadzenie wszystkich czterech przed włączeniem zasilania pomogło). Odchodzimy natomiast od meritum.

Mam nadzieję, że to wyjaśnia wszystkie wątpliwości.

pzdr