Skocz do zawartości
ercioo

Laptop gamingowy do 8 tyś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że nadszedł czas zmienić swojego staruszka na coś nowego to chciałbym się poradzić osób bardziej obeznanych żeby jak najlepiej wydać pieniądze. Waga laptopa nie ma znaczenia, koniecznie 17 cali, ma sie chłodzić dobrze to podstawa. Czytałem recenzję z tej strony laptopa Acer predator helios 500 amd i powiem że jestem pod wrażeniem bo w sumie w każdym teście bardziej wydajny niż propozycja z gtx 1070m i i7. Bardzo mi sie ten model podoba ponieważ ma genialne chłodzenie. Możecie sie jakoś odnieść czy warto kupić tego AMD czy można w nim robić OC GPU I CPU? Podoba mi sie że to nie jest grzałka jak inne laptopy, oraz wasze inne propozycje z ciekawym sprzętem. Z Góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez ercioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Predator Helios 500 na podzespołach AMD to naprawdę ciekawa propozycja tym bardziej, że jego cena nieco spadła. Kadłubek Clevo od Hypera jest w niezłej cenie, lecz jest "goły" i musisz parę rzeczy dorzucić to raz, a dwa , że sprzedaż rusza dopiero za miesiąc. Znalazłem jeszcze Clevo od DM 17 calowe z i9-8950HK(odblokowany mnożnik i w trybie turbo 4,8 ghz), pełną GTX1070 8gb vram w przyzwoitej konfiguracji: 16gb ram , dwa dyski 1tb hdd + 500gb ssd m.2 w cenie 8k.

https://dreammachines.pl/pl/configurator/GS1070-17PL35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić ja szarpnąłem się na Hyperbooka X77 z i9-tką i RTX 2080. Ostatnio właśnie miałem okazję przetestować na Quake 2 RTX i aż oniemiałem z wrażenia jak taka oldschoolowa gierka wygląda z RTX. Mój pecet się przy tym krztusił totalnie a lapek dźwiga także polecam do mobilnego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...