Skocz do zawartości
[Shinigami]

Co zmienić żeby sprzedać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Temat trochę na opak ale ośla łączka to chyba nie miejsce na taki. Ewentualnie jeśli moderacja uzna inaczej, proszę przenieść. 

Mam komputer z UK ze specyfikacją na dole, i nie mogę go sprzedać a tylko z myślą o tym był budowany. Wisi na olx chyba miesiąc i miałem tylko jednego interesanta. Żadnych januszów z chwytami poniżej pasa ani nawet marudera, wyświetleń chyba 160 i tu moje pytanie. Na co jest teraz popyt ? Powinienem zamknąć tego PC w zwykłej obudowie midi tower i dorzucić RGB, czy zasilacza za mało na rozbudowy ? Czy może na systemy z GT1030 nikt już nie patrzy ?

Specyfikacje wybierałem taką, ponieważ nową budę i nowy zasilacz już miałem (nudna historia), w tym zakresie mocy gt1050 już się nie łapie, uznałem też, że poniżej i5 nie ma co schodzić, odmiana T ma TDP 35W i duży zakres turbo. Miało być AM4 i 2400g ale ceny były wysokie w UK. W zapasie leży mi asus vento ta863.

SPEC:

Syber C Console obudowa  (nowa)
Core i5 4590T ze splanowanym fabrycznym chlodzeniem i pastą BeQuiet!
Biostar HiFi B85N3D Motherboard (USB3.0 2x LAN connector, przyzwoite audio) (nowa)
MSI GT1030 Aero OC GDDR5 (pełnowymiarowy)
2x4GB 1600mhz DDR3 Hynix RAM
128GB mSATA Samsung SSD
1TB Seagate HDD
1x Corsair ML120 szary (nowy)
Zasilacz Azza 250W 80+bronze (nowy)
Windows 10 nieaktywowany

 

https://www.olx.pl/oferta/komputer-typu-itx-htpc-do-gier-dla-nowicjuszy-i-nie-tylko-rgb-CID99-IDzl1Mx.html

WP_20190127_15_48_48_Pro.jpg

Edytowane przez [Shinigami]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze popraw opis bo do gier to się to nie nadaje, chyba, że do jakiegoś nędznego CSa.  Kolejna sprawa jest taka, że takie komputery to się buduje raczej pod zamówienie, a nie z myślą, że może jednak ktoś się znajdzie.

Może spróbuj go sprzedać w UK? Będąc tam odniosłem wrażenie, że technicznie ludzie są tam znacznie mniej uświadomieni. Stary procesor i słaba karta mogą mieć lepsze wzięcie niż Polsce, ze względu na ciekawą obudowę ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak mówisz, tam nabywcy nie wnikają dalej jak okładka. Akurat w UK już nie mam jak sprzedać, bo wróciłem na stałe i tutaj trzeba działać.

Jeśli masz propozycje opisu, pod jakiego klienta to reklamować to chętnie przeczytam, bo rynku HTPC to w zasadzie nie znam. Nie wiem nawet czy odtwarzanie 4K w serwisach innych niż youtube ma konkretne wymagania. Teraz sobie poczytam ale tak napisałem, konkrety mile widziane.

Edytowane przez [Shinigami]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jednak ciut za drogo. Na allegro jest sporo podobnych zestawów poleasingowych w podobnych  cenach z roczną lub nawet dwuletnią gwarancją. Twój zestaw jedynie obudową się wyróżnia. A zważywszy na różne gusta może być to zarówno wada jak i zaleta. :)

Edytowane przez goral2099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeszcze chwilkę, wystaw na innych portalach niż olx. Jeżeli to nie przyniesie skutku to jedź z ceną w dół. Tak jak przedpiszcy myślę, że nie jest to towar który znajdzie nabywcę z dnia na dzień, ale w końcu się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...