Skocz do zawartości
Skroku

Strona socialclub.rockstargames.com nie wczytuje się błąd ofline

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wczytaniem strony SocialClub gdy chcę na nią wejść wyskakuje mi:

Ta witryna jest nieosiągalna

Serwer socialclub.rockstargames.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.

Wypróbuj te rozwiązania:

Sprawdź połączenie

Sprawdź serwer proxy i zaporę sieciową

Uruchom Diagnostykę sieci systemu Windows

ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

Problem jest też gdy chcę uruchomić GTAV wyskakuje :

Tryb offline niedostępny

Tryb offline jest dostępny jedynie dla kont, na które zalogowano się wcześniej na tym komputerze(z zaznaczoną opcja "Pamiętaj mnie"),gdy miał on połączenie z internetem, a usługą Social Club były dostępne. Nie zalogowano się wcześniej na tym komputerze, więc tryb offline jest niedostępny.

Internet mam podłączony przez kabel do komputera lecz na tym samym internecie tylko na wifi też nie działa strona social clubu, gdy przełączę w telefonie internet na transfer to strona normalnie działa, wczoraj udostępniłem internet komputerowi i storna działała normalnie tak samo Gta wczytało do panelu logowania lecz dalej nie mogłem bo za slaby internet. Dostawca od interentu mi nie pomaga, a nie jestem w stanie zmienić go. Więc chciałbym sam naprawić problem z czyjąś pomocą, configurując jakos ruter czy coś takiego.Inne strony działają normalnie. Proszę o pomoc bo nie dawno kupiłem gta i chciałbym bardzo pograć(korzystam z wersji steam).

Edytowane przez Skroku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wysłałeś na PW to problem leży gdzieś po drodze pomiędzy twoim ISP a serverami gry , tracert się w pewnym momencie urywa , ping też nie dochodzi .

Tutaj nie wiele zrobisz , możesz to zgłosić do swojego ISP ale obstawiam że nie wiele zrobią , może za jakiś czas wszystko wróci do normy .

Chyba że permamętnie jest skopane połączenie ( czasami się zdarza ) to tylko zmiana dostawcy pomoże , ew. korzystanie z VPN / Proxy czy netu mobilnego .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...