Skocz do zawartości
Lemo222

Laptop/ultrabook do 3500/4000

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od jakiegoś czasu przeglądam laptopy i nie mogę podjąć decyzji co do zakupu dlatego liczę, że ktoś mi doradzi co wybrać albo podsunie własne propozycje :)

Zaczynając szukam czegoś do 3500 ewentualnie 4000 jeśli faktycznie urwie dupe.

Lekkie zgrabne głównie do użytku codziennego, grać nie będe chyba, że jakieś klasyki w stylu gothic itp. Do oglądania filmów często. 

Wielkość to 13-14 cali i wąskie krawędzie ekranu (bardzo ważne) 

I5 spoko chociaż i7 bym nie pogardzil ale ciężko coś znaleźć 

8gb ale, jak wyżej, nie pogardzil bym 16 :) 

Podam moje typy zeby zobrazować jaki mam gust i czego szukam. 

Vivobook s330 ale z tego co czytałem fatalne głośniki, słabe pokrycie barw i niska jasność maksymalna. Ale ramki ma super od ekranu. 

MSI PS42 najbardziej skłaniam się do tego, wszystko co potrzebuje ma ale dużym minusem jest też głośnik. 

Patrzyłem również na nowe zenbooki. Najładniejsze z tych wszystkich które podałem ale drogie. Myślałem nad ux333 albo ux433 ale niestety przewyższają mój budżet. 

Matebook 13 ale opinie trochę mnie przerażają oraz brak portów wbudowanych i błyszczący ekran co może byc uciążliwe w podróżach. 

Z góry dziękuję za pomoc. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...