Skocz do zawartości
R3N3G4T

Słuchawki do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zasięgnąć rady, szanownych forumowiczów, na temat słuchawek do komputera. Chodzi mi o słuchawki do trzystu złotych, najlepiej z mikrofonem. Przeznaczone głównie do grania w gry, prowadzenia rozmów oraz słuchania muzyki. Jeżeli maja państwo propozycje słuchawek bez mikrofonu prosiłbym również o doradzenie w kwestii mikrofonu.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HyperX Cloud II ~320zł
Z tańszych - SUPERLUX HMC631WH ~200zł

Superluxy bardzo fajnie grają - gorzej od Cloudów, ale za mniejsze pieniądze.
Cloudy to już chyba klasa sama w sobie. Poczytaj recki, ludzie sobie chwalą.

Od siebie polecę zakupić oddzielnie słuchawki i mikrofon - w moim przypadku znakomicie zdał egzamin zestaw SOMIC V2 + mic ZALMAN ZM-MIC1. Kupiłem tą parę poniżej 150zł, więc nie mam powodów do narzekań. Od tego zestawu Cloudy wypadają trochę lepiej, ale to za sprawą mikrofonu i zamkniętej konstrukcji, ale że ja używam słuchawek nie tylko do gier, to jestem 100% zadowolony :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście sama lubię pograć w gry w wolnym czasie i przy tym świetnie sprawują mi się   Słuchawki LOGITECH Gaming G Pro. świetna jakość dźwięku, nawet przy mocniejszych basach, mikrofon działa bez zarzutu. Nie byłam z początku przekonana do tego sprzętu, dziś nie mogę się z nim rozstać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...