Jump to content
Arterius

PC do renderowania za 6000

Recommended Posts

Cześć wszystkim :)

Znajoma (architekt) chce sobie złożyć komputer pod renderowanie, używa głównie Podium, AutoCADa i SketchUpa. Obecnie używa laptopa Acera z i7 7700HQ i 32GB RAM, karta jakiś GTX (wiem, że niezbyt precyzyjne, ale więcej danych nie udało mi się wyciągnąć bo się nie zna kompletnie na sprzęcie) i dobijają ją czasy renderowania. Czy jest sens kupować już jakiegoś PC w tej cenie czy lepiej dozbierać, żeby była widoczna różnica? Mowa tylko o budzie z częściami, bez żadnych peryferiów. I jeśli tak to jakie części? Zawsze sobie składałem komputery pod codzienny użytek/gry itp. więc nie wiem czy jest sens składać jej PC tak jakbym sam sobie składał :p

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dałem pierwszą lepszą z oknem, piwnicą, sporą ilością wentylatorów, wylotem powietrza u góry. Zwykłe przyzwyczajenie, dzieciaki często chcą tego typu obudowy. Składałem w nich kilka PC i moim zdaniem nie ma różnicy między tym, a budami od Silentium.
+ wrzuciłem mu tą obudowę bo jest po prostu tania, takie obudowy, w których naprawdę "widać" różnicę w jakości stoją po 300-350zł.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.