Skocz do zawartości
Arterius

PC do renderowania za 6000

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :)

Znajoma (architekt) chce sobie złożyć komputer pod renderowanie, używa głównie Podium, AutoCADa i SketchUpa. Obecnie używa laptopa Acera z i7 7700HQ i 32GB RAM, karta jakiś GTX (wiem, że niezbyt precyzyjne, ale więcej danych nie udało mi się wyciągnąć bo się nie zna kompletnie na sprzęcie) i dobijają ją czasy renderowania. Czy jest sens kupować już jakiegoś PC w tej cenie czy lepiej dozbierać, żeby była widoczna różnica? Mowa tylko o budzie z częściami, bez żadnych peryferiów. I jeśli tak to jakie części? Zawsze sobie składałem komputery pod codzienny użytek/gry itp. więc nie wiem czy jest sens składać jej PC tak jakbym sam sobie składał :p

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem pierwszą lepszą z oknem, piwnicą, sporą ilością wentylatorów, wylotem powietrza u góry. Zwykłe przyzwyczajenie, dzieciaki często chcą tego typu obudowy. Składałem w nich kilka PC i moim zdaniem nie ma różnicy między tym, a budami od Silentium.
+ wrzuciłem mu tą obudowę bo jest po prostu tania, takie obudowy, w których naprawdę "widać" różnicę w jakości stoją po 300-350zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...