Skocz do zawartości
airborne82

Chęć wymiany słuchawek na ... Wybór z używanych do 200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Naszła mnie chęć kupna wreszcie konkret słuchawek ( nigdy nie miałem dobrych słuchawek, a napewno nic lepszego niż moje SL HD681 )
To tak sobie myślę czy wyłożyć troszku grosza na coś z używek.
W oko wpadły mi używane HyperX Cloud Revolver.

1. Zastosowanie - Uniwersalne zastosowanie, muzyka ( rock, metal ), filmy, gry ( gry single ).
2. Karta " napędzająca " - FX-Audio DAC-X6
3. Fundusze - 200 zł, no max 220 zł.
4. Wymagania - Dobra jakość wykonania, lepsza jakość odsłuchu od dotychczasowych SL HD 681.
5. Inne - Mam możliwość kupna albo używanych, albo uwaga z www.euro.com.pl nowych ( np Revolver za 369 zł w ratach gdzie pierwsza wpłata dopiero we wrześniu - dałbym rade )
6. Zapytania - Czy w tych funduszach znajde inne równio dobre słuchawki z nowych lub używanych produktów? Które równie dobrze spiszą się i w filmach i muzyce i grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważam też ISK HD9999, AKG 240 Studio i ... AKG M220 Pro ( ale jako używane )

Tylko martwię się że AKG będą trudniejsze do napędzenia.

Mam FX Audio DAC X6... i jeden problem, potrzebuję żeby słuchawki tez głośno grały a to z powodu tego że mam pogorszony słuch ( w tym po operacji która byłą 2 lata temu ) i słyszę ciszej ( w sensie słabiej ) o jakieś 40-50% od normalnego zdrowego człowieka.

HD 681 przy DACu mam na 50% ustawiony potencjometr.

Czy przy AKG będzie trudniej z głośnością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak... Właśnie wróciłem z MP3 Store, miałem na miejscu odsłuch wraz z moim DACiem. I bardziej podpasowały mi brzmieniowo ... ISK HD9999. Sprawdzałem tam te ISKi, AKG K240S, Takstar PRO 82, Audio-Technica ATH-M30X ( tych nawet nie rozważałem, ale sprzedawca podsunął mi jeszcze te bym te sprawdził bo może mi podpasują też ) ... Wytłumaczyłem do czego mi potrzebne, troszku zająłem mu czasu, ale wybór dokonany. Dlaczego ISKi? Różnice w brzmieniu między nimi a Takstarami oraz w basie są minimalne, w AKG zaś mniej basu. ISKi były najwygodniejsze, za to Takstar i Audio-Technica najmniej wygodne jak dla mnie, mam spore uszy i było w nich czuć naciska na ucho ( minimalny ale jednak ) gdzie w ISKach mam całe ucho swobodnie bez nacisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...