Skocz do zawartości
konrad573

clevo p755dm3-g upgrade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam laptopa clevo p775dm3-g z i7 7700 , gtx 1070 kupiony w ceghardcorecustom (Clevo computer) w 2017 roku. Chciałbym się dowiedzieć czy można wymienić grafikę na jakiegoś rtx (Najlepiej 2080) i czy wejdzie oraz czy się włączy i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, FxJ napisał:

P775DM3 chyba już nie będą współpracowały z RTX-ami, któreś nowsze maja opcje wymiany układu chłodzenia nie ten.

Napisz do Clevo computer niech potwierdzą.

Po niemiecku ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisali :

Cytat

Witam,

niestety po uruchomieniu, zaraz doslownie po starcie na logo komputer zawiesza sie i nie idzie, ze tak napisze - dalej.

Juz to sprawdzalismy dla innego klienta. Podeslal nam laptop I taki wlasnie byl efekt podmiany karty. Oczywiscie, nie wspomne juz tutaj o chlodzeniu bo jest calkowicie inne.



 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2019 o 15:34, konrad573 napisał:

Niestety mam inny numer seryjny. Jak kupiłem to mogłem poczekać bo wychodziły coffe lake i nie poczekałem i kupiłem taki niestety.

IMG_20190630_152750.jpg

To tutaj niestety raczej nic nie zrobisz. Bo łata nic nie pomoże. Z miejscem nie ma problemu, ale nie będzie kompatybilny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila, jak załączasz laptop to cokolwiek widać? Nawet jeśli dedykowana karta grafiki panie to cały czas dróga karta (zintegrowana w procesor) ma działać. Wiec albo to nie tyle wina karty grafiki co płyty głównej. 

Możesz jakiś wejzc do BIOSA? 

Jeśli tak to tam bym dał disabled na dedicated graphic card (o ile to ona nie działa). 

Co widzisz po wciśnięciu power?  100%is początku czarny ekran? 

Co do wymiany karty to pewne masz USBc i możesz przez to podłączyć zewnętrzna kartę grafiki. Tak tak będzie działać 10-20%wolniej niż jakby była w środku komputera ALE BĘDZIE DZIAŁAĆ. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2019 o 09:37, ficler1977 napisał:

Chwila, jak załączasz laptop to cokolwiek widać? Nawet jeśli dedykowana karta grafiki panie to cały czas dróga karta (zintegrowana w procesor) ma działać. Wiec albo to nie tyle wina karty grafiki co płyty głównej. 

Możesz jakiś wejzc do BIOSA? 

Jeśli tak to tam bym dał disabled na dedicated graphic card (o ile to ona nie działa). 

Co widzisz po wciśnięciu power?  100%is początku czarny ekran? 

Co do wymiany karty to pewne masz USBc i możesz przez to podłączyć zewnętrzna kartę grafiki. Tak tak będzie działać 10-20%wolniej niż jakby była w środku komputera ALE BĘDZIE DZIAŁAĆ. 

 

Wszystko bardzo dobrze działa. Tylko że liczę na jakieś upgrade gpu na rtx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...