Skocz do zawartości
R3jn

Fotel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce sobie kupić jakiś fotel do komputera max 600zl rozglodam się za modelami diablo ale sporo ludzi ich odradza jakieś inne propozycje? Zależy mi na tym by był wygodny wiadomo i by miał regulacje pleców tzn żeby można było ustawić sobie np na leżenie :)

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leżąco = gamingowy, gamingowy != wygodny

 

Ja polecam uderzać w jakieś normalne fotele biurowe, ergonomiczne, sam kupiłem tani gamingowy i czekam aż się zepsuje, żeby kupić coś porządnego i zdrowego dla kręgosłupa.

 

Wysłanego z mojego laptopa przy użyciu klawiatury.

Edytowane przez Firedash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do fotela, na pewno nie kupuj eko-skóry. Może nawet, jak to jest jakoś wygodne w zimie, to latem porażka. 

Co do Silverów, na kanale YT x-komu jest test SMG-550 i jest tam też kod z rabatem, że kupisz go za 500 zł. Jest dobry, bo wykonany z materiału. Kumpel go ma i to jest spoko, wart nawet tych 700 zł mogę powiedzieć. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do fotela, na pewno nie kupuj eko-skóry. Może nawet, jak to jest jakoś wygodne w zimie, to latem porażka. 
Co do Silverów, na kanale YT x-komu jest test SMG-550 i jest tam też kod z rabatem, że kupisz go za 500 zł. Jest dobry, bo wykonany z materiału. Kumpel go ma i to jest spoko, wart nawet tych 700 zł mogę powiedzieć. 
Dzięki właśnie go zamówiłem :) mam nadzieję że nie będę żałował wydanych pieniędzy nie gram jakoś dużo ale w pracy na wózku potem w domu jak już gram to na takim krzesełku zwykłym

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eko-skóra to 3 miesiące wyjęte z życia w roku:czerwiec,lipiec, sierpień.

Przeżyłem, wiem co mówię:chcesz siedzieć w mokrych szortach i koszulce przy komputerze to bierz ekoshit!

Z doświadczenia wiem, że tak ok po 30 minutach siedzenia w eko-guanie już jest się mokrym, a nie mam problemów z nadwagą.

Nawet poodkładanie różnych ręczników, poduszek i innych wynalazków bardzo nie pomaga.

Ogólnie sprzedawanie eko-guana do foteli gamingowych moim zdaniem powinno być karalne z urzędu wiosłowaniem na galerze.

Dodatkowo eko-guano pęka:mój fotel jest już popękany w dwóch miejscach a mam go zaledwie około rok czasu.

Edytowane przez astraldreamer84
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...