Jump to content
Sign in to follow this  
hanatoro

Monitor do 2000zł ale jaki?

Recommended Posts

Witam potrzebuje porady chciałbym zmienić moja wiekowa już iiyame 22" na coś nowszego budżet ~1700 zł ale jeśli będzie warto mogę dopłacić. Do czego będę używał: Filmy (max 1080p przeważnie 720p) przeglądanie internetu i sporadycznie granie (przeważnie przygodówki, strategie i gry logiczne: Warcraft 3, Syberia itp.) obecna karta graficzna to MSI 1070 a od monitora dzieli mnie około 50-60 cm.
Jakie cechy powinien posiadać monitor: 27" (myślę ze 32 będzie już przesadą skoro dzieli mnie tylko 50+cm od pulpitu), częstotliwość odświeżania niema dla mnie jakiegoś większego znaczenia skoro gram sporadycznie (a może ma? i szukać tych 70+Hz?), typ matrycy chyba najpopularniejszy obecnie Ips? format niema znaczenia ale ważne dla mnie żeby monitor nie był zakrzywiony, fajnie jakby miał ten FreeSynk i możliwość montażu na ścianie(kable z monitora muszą wychodzić pionowo tak aby monitor znajdował się jak najbliżej ściany) I ostatnie pytanie czy jest sens wstrzymania się z zakupem bo w najbliższym czasie ma wyjść coś nowego na E3 itd.? Chyba to wszystko z góry dziękuje za wszelkie porady i pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.