Skocz do zawartości
Aviel

I5 9600k rysana nowym procesorze

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie miała wpływu na działanie. Gdyby była bliżej środka to tak. W tym miejscu mniej więcej kończy się podstawa chłodzenia. Poza tym to trochę tak wygląda jakby było opakowanie zarysowane, a nie sam IHS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysa jest na procesorze. Zrobiłem zdjęcie przed otworzeniem. W razie gdyby były jakieś problemy. Zamontowałem procesor i temperatury dziwnie skaczą z 35 do np 59 stopni i spowrotem do 35 w ciągu sekundy. Dzieje się tak na każdym rdzeniu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intele skaczą z temperaturami.

Tym się nie przejmuj.

Jak rysa nie przeszkadza w poprawnej pracy komputera i nie drażni ciebie, to zostaw jak jest.

Niestety sprzedaż będzie utrudniona.

Z drugiej strony... gdybyś chciał obecnie zwrócić procesor na gwarancję, sklep nie przyjął by tego CPU, ponieważ nie uznaje się uszkodzeń mechanicznych pod gwarancję.

Ale zadzwoń i spytaj w sklepie, co mają do powiedzenia w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież może zwrócić do sklepu w ramach odstąpienia od umowy. Jak się przyczepią to ma zdjęcie przed rozpakowaniem.

W przyszłości własnie przez ta rysę może być problem z odsprzedażą.

Aviel@, wrzuć jakieś zdjęcie robione na wprost a nie pod kątem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda że wszystko się ustabilizowało i temperatury oscylują w granicach 36-39 stopni bez obciążenia. Heavyload po 5 minutach jak na załączonym obrazku. Jak temperatury wyglądają u Ciebie Deroli?

test.png

Edytowane przez Aviel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest bardzo podobnie. Idle trochę niższe bo około 32 średnio ale to pewnie zależne od budy i chłodzenia. W zimę miałem zwykle 26 idle. Max co zaobserwowałem to około 68. Procesor nie kręcony.

Zrzut ekranu (6).png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...