Skocz do zawartości
grvdek

Komputer do tworzenia muzyki i masteringu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie znam się za bardzo na komputerach i podzespołach, a chciałbym zakupić nowy komputer gdyż będzie mi on potrzebny do tworzenia muzyki, masteringu, mixu itp. Chciałbym żeby w miarę możliwości działały dobrze na nim gry typu lol ewentualnie jakies moze troche bardziej wymagające. Moj budżet to 3900 zł razem na obudowę i windowsa 10. I jakby ktoś jeszcze mógłby mi podać alternatywę w postaci laptopa także byłbym bardzo wdzięczny, bo wiem że do tworzenia muzyki potrzeba trochę innych bebechów niż podczas właśnie tworzenia muzyki czy obróbki filmów. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grvdek Tutaj masz na ten moment zestaw, który nieznacznie przekracza twoje możliwości finansowe. Tak jak radzi @mrcszyman poczekaj parę dni będzie premiera nowej generacji, więc powinny pojawić się jakieś promocje i może wtedy cena tego zestawu się zmniejszy, a jak nie to przygotujemy inny :)

https://www.morele.net/inventory/info/7fd4b0d2/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jeśli chcesz, masz w BDB cenie Ryzen 1600(6 rdzeniowy procesor), który podkręcisz do 3.7-3.9 GHz z chłodzeniem Fera 3. Poza tym budżet pozwoli też na zakup RTX 2060. Zobacz cały zestaw: https://www.x-kom.pl/lista/k78h9kho6 

Z systemem w x-kom było kiedyś tak, że jak kupowałeś wszystkie podzespoły u nich i składałeś to dawali spoko rabat na Windows 10. Dawno od nich nie brałem, więc musiałbyś się ich spytać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...