Skocz do zawartości
[Shinigami]

Lewy alt przestał obsługiwać polskie znaki. W10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Siedzę nad problemem już 5 godzinę i jeszcze w trakcie pisania tego posta zaczynam zastanawiać się czy coś mi się nie pomieszało. Windows 10

W trakcie grania w Rainbow6Siege użyłem jednej z kombinacji przełączających język i straciłem polskie litery zupełnie. Teraz jak na siłę pousuwałem wszystkie dodatkowe klawiatury, ustawiłem język wyświetlania wyłącznie polski i usunąłem kombinację zmiany wpisywania (ctrl+shift, lewy alt+shift) to prawy funkcjonuje prawidłowo. Jednak lewy tylko z control. 

Sam klawisz na pewno jest sprawny, bo inne kombinacje działają (ctrl+alt+del itp.)

Przetrzepałem listę uruchomionych programów, pozamykałem co mogłem.

Dodatkowo problem pojawił się zaraz przed tym jak Pojawiła się aktualizacja (chyba 1903)

Wczoraj gdzieś w trakcie grzebania na chwilę przywróciłem funkcję lewego alta i znowu jedną z kombinacji ją zgubiłem. Mój błąd, że grzebałem to o 4 rano.

 

EDYTA: Teraz wpadła jeszcze dodatkowa obserwacja. Na ekranie logowania nadal mam do wyboru klawe polską, USA z wprowadzaniem polski programisty i angielska UK

Edytowane przez [Shinigami]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...