Jump to content
Sign in to follow this  
marand97

Hype na Glorious Mouse Model O

Recommended Posts

Cześć,

Obecnie obserwujemy spory hype na mysz Glorious Mouse model O. Zaczęło się od Reddita a teraz przeszło na PURE.pc.

https://www.purepc.pl/klawiatury_i_myszki/test_myszy_glorious_pc_gaming_race_model_0_czy_to_juz_ideal

Powiedzcie mi , czy ktoś z was może jest z was już w posiadaniu tej myszki i jest mi w stanie ją polecić/ się nią pochwalić? Sam się zastanawiam czy lekkość tej myszy nie jest przyćmiona dostawaniem się złuszczającego się naskórka i brudu pomiędzy otwory w myszce.

Warto wydać 219 zł? Czy lepiej wydać na Razera Deathedder Elite te same pieniądze?

https://www.ceneo.pl/48323408

""Powiedzcie mi , czy ktoś z was może jest z was już w posiadaniu tej myszki i jest mi w stanie ją polecić/ się nią pochwalić? Sam się zastanawiam czy lekkość tej myszy nie jest przyćmiona dostawaniem się złuszczającego się naskórka i brudu pomiędzy otwory w myszce.""

Nie mam akurat tego myszona ale lukałem na wiele modeli bo szukałem czegoś dla siebie przez kilka tyg więc sporo testów zaliczyłem w tym  również o tym gryzoniu.Ogólnie bardzo dobra mysza do FPS.....I potem dalej nic.Do RPG czy RTS jest za szybka tak jest lekka co jest często powtarzane w różnych testach.Na pewno też warto ją będzie często czyścić co będzie się sprowadzała do częstego przedmuchiwania odkurzaczem :-).Do wykonania i jakości użytych materiałów nie można mieć zastrzeżeń.Może trochę kabelek dziwny jakiś i nie za trwały z wyglądu.Ale to na pewno inna i dość specyficzna mysza więc nie dziwne że jest popyt na takie  odmieńce :-)

Edited by Kronan

19 godzin temu, Kronan napisał:

""Powiedzcie mi , czy ktoś z was może jest z was już w posiadaniu tej myszki i jest mi w stanie ją polecić/ się nią pochwalić? Sam się zastanawiam czy lekkość tej myszy nie jest przyćmiona dostawaniem się złuszczającego się naskórka i brudu pomiędzy otwory w myszce.""

Nie mam akurat tego myszona ale lukałem na wiele modeli bo szukałem czegoś dla siebie przez kilka tyg więc sporo testów zaliczyłem w tym  również o tym gryzoniu.Ogólnie bardzo dobra mysza do FPS.....I potem dalej nic.Do RPG czy RTS jest za szybka tak jest lekka co jest często powtarzane w różnych testach.Na pewno też warto ją będzie często czyścić co będzie się sprowadzała do częstego przedmuchiwania odkurzaczem :-).Do wykonania i jakości użytych materiałów nie można mieć zastrzeżeń.Może trochę kabelek dziwny jakiś i nie za trwały z wyglądu.Ale to na pewno inna i dość specyficzna mysza więc nie dziwne że jest popyt na takie  odmieńce :-)

Czyli generalnie jeśli mam mocno-ssący odkurzacz i nie jestem estetą  a gram w FPS'y i szybkość reakcji jest dla ciebie ważna to mysz jest warta uwagi?

Wiesz.Są tacy co używają odkurzacza w podobnych przypadkach a inni sprężonego powietrza.Jak kto woli :-).

Nie napisałem dokładnie o czasie reakcji tylko o tym że z powodu lekkiej konstrukcji mysz w operowaniu może być trudna na zwykłym Wordzie choć ja wspomniałem o grach RTS.Szczerze sam używam od zawsze cięższych myszy only( MS Saintwinder,SS 300 a ostatnio Sharkoon  Skiller SGM2) i nie mam bezpośrednio czego porównać samemu ale  poczytaj sobie recki ludzi o lekkich myszkach konkretnie o znajdziesz takie kiedy ludzie marudzą na zbyt lekką wagę myszki.A Glorious Mouse Model O jest już extremalnie lekka więc ?:-).

Test do myszona o którego pytasz.Pozdro :-)

Edited by Kronan

Design i niska waga zapewne robią na ludziach wrażenie i później hype rośnie... :) jako osoba, która nie grywa w FPSy chwalę sobie Patriot Viper V530. Do casualowego grania jak znalazł :) natomiast jak ktoś ogrywa wszelkie tytuły to zawsze popularne były dobrze dociążone myszki.

• Upvote 1