Skocz do zawartości
Firedash

Która wersja 2070 Super

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wstępnie zamówiłem ten model:

https://www.x-kom.pl/p/505287-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-rtx-2070-super-gaming-oc-white-8gb-gddr6.html

+ Riser od Fractala, żeby zainstalować go pionowo tak jak na tym filmiku (mam dokładnie tę samą obudowę, tylko czarne chłodzenie):

Wydaje mi się, że efekt jest tego warty, ale biorąc pod uwagę to, że pionowy montaż wpływa trochę negatywnie na temperatury + Riser pogorszy wydajność o jakieś 1-2%, trochę się zastanawiam czy jednak nie zamontować w normalny sposób lepszego modelu:

https://www.x-kom.pl/p/505278-karta-graficzna-nvidia-palit-geforce-rtx-2070-super-gamerock-premium-8gb-gddr6.html

Razem z Riserem do pierwszej karty, cenowo wyjdzie to samo. Jak myślicie, warto pchać się w tego Risera przy tej delikatnej utracie wydajności?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko taki bajer dla wyglądu. Nie bawiłbym się w to, lepiej wziąć mocniejszą kartę. Tak ogółem RTXy 2080 chodzą po 2900-3000 a czasem na promocjach nawet taniej. Morele mają teraz fajną cenę za Zotaca który wydajnościowo wypada jak MSI Gaming. Nie myślałeś o zakupie? Wiem že to dokładanie kasy no ale... Kusi :) 

Co do Superów poczekaj jeszcze parę dni pewnie pojawią się wtedy tańsze konstrukcje z zegarem niższym o 15-30 Mhz. Co do Gamerocka to zawsze tak tytulowane modele od Palita sa bardzo dobrze dopracowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marand97 To raczej kwestia tego, które Ci się bardziej z wyglądu podobają, bo każdy producent ma lepsze i gorsze modele i te topowy od każdego są w miarę ciche i dobrze chłodzone. Na trefną sztukę można trafić u każdego czasami.

Jak już chce się porównywać to konkretne dwa modele, bo ogólnie firmę do firmy, to ciężko ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention=245803]marand97[/mention] To raczej kwestia tego, które Ci się bardziej z wyglądu podobają

Tu mistrzem jest referent 2070 Super... Którego już trzymam pod biurkiem (jeszcze trochę tam poczeka na resztę gratów)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, peka200301 napisał:


Tu mistrzem jest referent 2070 Super... Którego już trzymam pod biurkiem (jeszcze trochę tam poczeka na resztę gratówemoji2957.png)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z ciekawości gdzie kupiłeś referenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...