Skocz do zawartości
Firedash

Corsair AiO podłączenie RGB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ma ktoś może wentylatory RGB od Corsair i jest w stanie podzielić się swoim doświadczeniem odnośnie ich podłączenia, ewentualnie AiO z takimi wentylatorami? Zamówiłem AiO Corsair H100i RGB Platinum SE, głównie z powodu białego koloru, ale skoro wentylatory są podświetlane, to szkoda by było tego nie wykorzystać. Z tego co wyczytałem, to podłączenie tego do płyty nie jest prostą sprawą i potrzebne są jakieś specjalne kontrolery od Corsair, a nie mogę nawet wyczytać jakie kabelki mają te wentylatory.

https://www.morele.net/corsair-hub-do-wentylatorow-corsair-rgb-co-8950020-1507435/?gclid=Cj0KCQjwyLDpBRCxARIsAEENsrKx2NHWMI_2WPo0Kaphiz6a-Zti5E2PnbmLHdG_Oy12xowRj5FW2BgaAle-EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Czy coś takiego wystarczy do podłączenia tych wentylatorów?

Na razie i tak niczego nie zamawiam, bo dzisiaj albo jutro przyjdzie chłodzenie i wtedy zobaczę jak to wygląda, może jakimś cudem dołączają jakiś mini kontroler do zestawu i wszystko będzie grało, choć z tego co wyczytałem w opisie na ich stronie, to nie ma czegoś takiego w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...