Skocz do zawartości
hoszin

Karta graficzna do procesora i5 4570

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Michikun napisał:

Jaki masz monitor, w jakiej rozdzielczości planujesz grać, jaki masz zasilacz no i jakie tytuły chcesz ogrywać.

Monitor 24 1920x1080, zasilacz dobry ale nie pamiętam teraz, gry raczej world od Warcraft ale w jakieś nowsze też czasem pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego procka, fajny ale juz troche blado wyglada przy nowym sprzecie.

Powyzej gtx 1660 to juz bym sie nie pchał.

Jak chcesz przyoszczędzić to uzywany gtx 1060 6gb tez spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh.. właśnie miałem robić upgrade.. ale jak porównałem tego proca z AMD 2600 to nie specjalnie opłaca mi się zmiana platformy.. a komp ma już 7 lat... szukam sprawnej płyty 1150.. i chyba zostaję na tym co mam..

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-4570-vs-AMD-Ryzen-5-2600/2770vs3955

 

 

Grafiki do tej pory nie miałem i właśnie chyba sobie dokupię 1660.. albo 1660 ti

Edytowane przez lubmich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lubmich napisał:

heh.. właśnie miałem robić upgrade.. ale jak porównałem tego proca z AMD 2600 to nie specjalnie opłaca mi się zmiana platformy.. a komp ma już 7 lat... szukam sprawnej płyty 1150.. i chyba zostaję na tym co mam..

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-4570-vs-AMD-Ryzen-5-2600/2770vs3955

 

 

Grafiki do tej pory nie miałem i właśnie chyba sobie dokupię 1660.. albo 1660 ti

Ja tam bym na twoim miejscu zmieniał :) 

Ryzen 2600/2700/3600

Płyta na B450

16GB DDR4 3000Mhz

i różnica by była spora w porównaniu do tego i5-4570 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e... jak samo się nie wysypie to wydanie 200-300zł na używana płytę.. a 1500 na nowy zestaw za 15% przyrostu w 1 wątku...

Jeszcze jak bym mógł ram zostawić.. a tak 16GB już mam..

szkoda, że nie ma nowych płyt 1150 z gwarancją..  bo tak to jakaś tam loteria, niestety coś te płyty ostatnio strasznie się sypią..

Renderuję sporo zdjęć... ale i tak wolniej robię ustawienia niż się renderuje... więc tu nic mnie nie zmieni..

Edytowane przez lubmich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lubmich napisał:

e... jak samo się nie wysypie to wydanie 200-300zł na używana płytę.. a 1500 na nowy zestaw za 15% przyrostu w 1 wątku...

szkoda, że nie ma nowych płyt 1150 z gwarancją..  bo tak to jakaś tam loteria, niestety coś te płyty ostatnio strasznie się sypią..

Renderuję sporo zdjęć... ale i tak wolniej robię ustawienia niż się renderuje... więc tu nic mnie nie zmieni..

Tego się tak nie da przeliczyć :) w 1 wątku powiadasz, no tylko ten intel ma 4 wątki, a ryzen 2600 ma już tych wątków 12 :) Mówisz 200-300zł na używaną płytę. Na B450 kupisz doskonałą nową płytę za 360zł, a solidną, żeby nie powiedzieć dobrą za 275zł. To sprzedaj swojego procka, jak dobrze poszukasz to kupisz w sklepie Ryzena 2600 za 550zł. W zasadzie później jedynie dorzucasz do pamiątek i masz fajny, nowy sprzęt na długiej gwarancji bez ryzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...