Skocz do zawartości
zomos

Jakie laserowe urządzenie wielofunkcyjne do biura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

potrzebuję pomocy w wyborze laserowego urządzenia wielofunkcyjnego do małej kancelarii prawnej. Byłoby super gdyby urządzenie miało druk kolorowy ale nie jest to najważniejsza opcja.

Zależy mi przede wszystkim na niskich kosztach wydruku oraz na tym żeby urządzenie miało łączność wifi (zarówno drukowanie jak i skanowanie + drukowanie z telefonu), USB i wbudowany moduł automatycznego drukowania, kopiowania i skanowania dwustronnego. Byłoby świetnie gdyby urządzenie mogło służyć jako faks. Gwarancja czym dłuższa tym lepsza.

Cena maks 1500-1600 zł brutto.

 

Znalazłem dwie propozycje, które wpadły mi wstępnie w oko. Sądzicie, że one spełnią moje oczekiwania i będą tanie w eksploatacji?

HP LaserJet Pro M426fdw i Brother MFC-9140CDN.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ale to za mały budżet na coś takiego przynajmniej z nowy, w tej cenie kupiłbyć dobrą monochromatyczną drukarkę laserową ale na pewno nie kolor ani urządzenie wielofunkcyjne (kyocera p3055dn oryginalny toner na 25k stron kosztuje 600zł a bebny są wieczne o ile ktoś dba)

w twoim budżecie pozostaje jedynie poszukać sprzętu po leasingowego z gwarancją od koniki minolty (tylko nie za starego żeby można jeszcze było kupić tonery do niej przez minimum najbliższe dwa lata (ważne nie brać najniższego modelu bo najczęściej jest najszybciej porzucane wsparcie od producenta) nie schodziłbym poniżej serii c300-c350

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...