Skocz do zawartości
Wiciol

Monitor 144Hz. Czym podłaczyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam monitor 144Hz, który posiada złącze HDMI, VGA, DVI. Jednak komputer posiada jedynie DisplayPort, HDMI, VGA. Jak podłączyć, aby uzyskać FullHD i 144Hz. Monitor obsługuje 144Hz w DVI oraz DisplayPort.

Edytowane przez Wiciol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba użyć przewodu HDMI w wersji 2.0 lub wyższej 2.0b.

Certyfikowany przewód 2.0b Silverstone 1.8 metra:

https://allegro.pl/oferta/silverstone-sst-cph01g-1800-hdmi-2-0b-kabel-1-80m-7720945540?reco_id=df083b23-a9f9-11e9-a84b-ecf4bbc7e790&sid=0e7a5475e04eefd78184d559df6fb9f87c889ad5ac94196dac75ac99722370c3&bi_s=archiwum_allegro&bi_c=Product&bi_m=reco&

Bez problemów przeniesie 144HZ dla FHD, do tego UHD 60HZ i HDR/HDR10/HDR10+

https://www.silverstonetek.com/product.php?pid=713&area=en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Firedash napisał:

A to jest ciekawe biorąc pod uwagę to, że nie ma DisplayPort

No właśnie też się zdziwiłem... Na szczęście, mogę ten monitor jeszcze zwrócić, jednak troche mi go szkoda bo był w bardzo okazyjnej cenie.. Na zdjęciu wszystkie dostępne złącza HDMI, VGA, DVI + poza zdjęciem złącza na mikro + słuchawki oraz zasilanie

IMG_20190719_102011[1].jpg

Edytowane przez Wiciol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, leven napisał:

Niestety w instrukcji od producenta jest napisane, że HDMI obsługuje 120Hz, o właśnie 120Hz, w sumie różnicy raczej dużej nie powinno być.. więc chyba zostane już przy tych 120Hz

Edytowane przez Wiciol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, leven napisał:

Ok, już wiem o co chodzi... monitor, który kupiłem nie jest zgodny z opisem... i ma 60Hz. W opisie było 144Hz. W instrukcji były podane dwa modele jeden ten co dostałem czyli 60Hz, a drugi z 144Hz.. Wiec monitor do zwrotu.. i wystawienia sprzedawcy jednej gwiazdki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Firedash napisał:

@leven

https://www.amazon.co.uk/Acer-ED273Awidpx-Monitor-FreeSync-ZeroFrame/dp/B078PP3V1J

pewnie mu o ten chodzi albo kupił 60Hz jednak bo pomylił modele xd

Ok, już wiem o co chodzi... monitor, który kupiłem nie jest zgodny z opisem... i ma 60Hz. W opisie było 144Hz. W instrukcji były podane dwa modele jeden ten co dostałem czyli 60Hz, a drugi z 144Hz.. Wiec monitor do zwrotu.. i wystawienia sprzedawcy jednej gwiazdki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...