Skocz do zawartości
gogeta4

Kupić czy Wymienić

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem forumowicze , noszę się z zamiarem wymiany sprzętu ale nie oszukujmy się dawno już nie interesuje się co w podzespołach piszczy.
Mój aktualny sprzęt na ten moment wygląda tak :
Płyta - B85-G43 GAMING (MS-7816)
Procesor -  Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3.20GHz
Pamięć  - Play 8119 MB
Grafika - Opis urządzenia    GeForce GTX 660
Zasilanie to Coirsair 550
Nie powiem bo do dzisiaj nowe produkcje na najniższych ale ruszają i teraz moje pytanie czy :
Lepiej wymienić nowe wszystko ---- Czy Lepiej zostawić procek dokupić grafikę i pamięć

Ogólnie jeżeli wymiana na nowy sprzęt to mam jakieś 3000-3500 do zagospodarowania myślałem nad prockiem AMD dużo się słyszy że teraz jest dobry ale grafika to już na pewno geforce.
Słucham państwa , wasze zdanie rozwiązania gotowe propozycję i wyjaśnienie  czy AMD to dobry pomysł :)
Dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Nemayu

Do tego procka można dołożyć GTX1060 i to na wyrost, więc jeśli satysfakcjonuje cię taka wydajność to będzie "może nienajlepiej, ale jako tako".

Jakby nie patrzeć ogromny skok względem GTX660.

Dopłacając 200zł możesz też wymienić i5 4460 na i7 4770. Jakbyś znalazł 4770 za 350zł, a swój opchnął za 200zł to by było nieźle.

Edytowane przez Nemayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...