Skocz do zawartości
ketonek

Bardzo tani tablet do zabawy dla dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam tabletu do 250zl dla dziecka żeby mogło sobie jakiś czas chwilę pograć. Prawdopodobnie android, bo łatwiej coś znaleźć. 

Coś z allegro:

Tablet HP 8 1401 7,85'' 16GB Quad-Core IPS XGA 200zl

Tablet HP SLATE 7 8GB Wi-Fi BT ANDROID KAMERA 150zl

TABLET 10 cali,IPS, 16 GB, QUAD,KARTA SIM, 3G,GPS archos 80d 200zl

 

Czy coś innego? Wymagania raczej male, żeby cokolwiek działało.

 

Z góry dzięki 

Edytowane przez ketonek
Literowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dzieci uczą się gadżetów szybciej niż uczą się mówić. To właśnie oznacza wiek technologii. Mój syn też lubi grać na tablecie. Jest to szczególnie przydatne podczas jazdy samochodem. 

Zamówiłem Prestigio PMP7070C MultiPad na https://allmega.pl/ipad/. Spójrz na całą gamę dużych modeli, a ceny są różne.

Edytowane przez irma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił tanią używkę iPada (np 4 Retina) + gumową - kolorową obudowę z Alliexpress.

Ceny urządzen, które nie otrzymały iOS11 (np wspomniany "4"_), lub teraz iOS13 mocno spadają.

iOS ma super opcję kontroli rodzicielskiej - możesz "zamknąć" dziecko w wybranej aplikacji, zdecydować, które strefy na ekranie mają być aktywne itp.i działa to bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...