Skocz do zawartości
puacz

[6000] Laptop do codziennego użytku + czasami gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję laptopa do codziennego użytkowania, tj. do przeglądarki, podstawowego pakietu office i sporadycznego grania w gry. Poszukuję czegoś lekkiego, zgrabnego z wytrzymałą baterią i z ekranem o rozmiarze od 15 do 17 cali. Chciałbym, aby laptop posiadał system Windows. Budżet jakim dysponuję to 6000 zł. 

 

Znalazłem coś takiego, proszę o opinię czy jest to znośny wybór. https://www.x-kom.pl/p/494709-notebook-laptop-156-asus-zenbook-ux533fd-i7-8565u-16gb-512pcie-w10p-gtx1050.html

 

Z góy dziękuję za pomoc.

 

PS. Oczywiście liczę również na jakieś propozycję od Was. :)

Edytowane przez puacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Wszystko okej, tylko wydaje mi się, że troszkę się nie zrozumieliśmy. Nie poszukuję laptopa, który waży 3kg, wygląda jak nie z tej epoki, a na dodatek świeci jak choinka. Szukam czegoś bardziej stonowanego, z dobrymi podzespołami, stosunkowo zgrabnego o przyzwoitej wadze. Czy widziałeś to co zaproponowałem? Znalazłem jeszcze coś takiego https://www.x-kom.pl/p/497679-notebook-laptop-156-asus-zenbook-pro-ux550ge-i7-8750h-16gb-512pcie-win10p.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Głupio to zabrzmi, ale nie potrafię w tym momencie wymienić żadnej konkretnej gry, gdyż to raczej nie ja będę w nie grał. Po prostu chciałbym, aby nowsze produkcje w razie potrzeby chodziły płynnie, a sama rozrywka sprawiała przyjemność.

Czyli rozumiem, że dopłacanie do zenbook'a jest trochę bez sensu? Bo jeżeli dopłata nie odpowiada wzrostowi wydajności, to może faktycznie powinienem się nad tym zastanowić.

Pozostając w kategorii ultrabook'ów, czy macie może jakieś propozycje urządzeń 17 calowych? 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...