Skocz do zawartości
Wilkołak1985

Brother 1623WE problem z zamiennikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z racji tego że niedawno toner startowy się skończył postanowiłem zakupić nowy zamiennik. Tak to fakt jest tani ale nie sądziłem że będzie aż tak problematyczny.

https://allegro.pl/oferta/2-toner-do-brother-tn-1090-dcp-1622we-hl-1222we-xl-8275542817?snapshot=MjAxOS0wNy0yOFQyMToyNjoyMC4xOTlaO2J1eWVyOzQ5Njg0OGRjZDUyMjlkMzAwMTkzMWZlNjEwOWRiODBlNzI1OTUyYThhM2M4ZDBiNWUzZjJiODZjZjQ5ZGIyMDA%3D

Otóż po wymianie tonera drukarka cały czas zgłasza jego brak pomimo tego że jest w środku (zamówiłem 2 sztuki i  z każdym to samo)

Gdy wkładam z powrotem oryginalny widzi go bez problemu

Czytałem że toner trzeba zresetować ustawiając zębatkę w odpowiedniej pozycji, próbowałem różnych kombinacji (włącznie z taką która jest w oryginalnym startowym tonerze Brothera) jednak nadal bez skutku.

Czy trzeba zrobić coś dodatkowo, macie jakieś pomysły?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem profil Sprzedającego jest sporo negatywnych komentarzy więc niestety wygląda to na lipny towar. Mam nauczkę żeby nie rzucać się na najtańszy chłam. :damage_wall: Zamówiłem już oryginalny toner który na szczęście cenowo nie odstrasza. 

Pytanko do użytkowników podobnych drukarek firmy Brother. Jeżeli używacie zamienników to jakiej firmy można spokojnie polecić?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...