Skocz do zawartości
Draxon97

Brak niektórych dźwięków w grach

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć od pewnego czasu mam problem z dźwiękiem, mianowicie grając np. w escape from tarkov nie mam mni. odgłosu siorbania podczas picia, głośnego oddychania gdy postać mi się zmęczy, w rainbow six nie słyszę odgłosów innych graczy gdy ktoś jest ode mnie dalej, niż na 5m nie ma znaczenia czy z mojej drużyny  czy przeciwnik. Testowałem na Razer kraken 7.1 i Razer Kraken tournament edition, jak i na zwykłych słuchawkach za 60 zł sony. Wszędzie ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie nowe częsci do komputera wszystko nowe, oprocz karty graficznej i ram. Podlaczylem 3 rozne sluchawki usb, mini jack, usb z karta dzwiekowa i dalej to samo to jest po prostu smieszne nie mam pojecia o co chodzi, Ponadto podlaczylem inna karte graficzna i monitor inny i na tym tez jest do samo ma ktos jakies propozycje? to wyglada tak grajac np. w gothica jakby ten dzwiek byl mega wygluszony slychac go bardzo subtelnie, a gdy wlacze muzyke w grze to jest niemalze niemozliwy do uslyszenia, Mam wrażenie, ze prawa strona gra lepiej lub zle umiejscowione pozycjonowanie dzwiekow, mimo ze mam wlaczone stereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja komputera nr.1

i5 7600k
MSI Z170A GAMING M3
MSI GTX 1080 GAMING X
Sharkoon DG7000-G
SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2
HyperX Fury, DDR4, 16 GB,2400MHz, CL15
be quiet! Pure Power 10 600W


Specyfikacja komputera nr.2

i7 8700
MSI MPG Z390 GAMING EDGE AC
MSI RTX 2080 TI Gaming X Trio
be quiet! SILENT BASE 601
HyperX Fury, DDR4, 16 GB,2400MHz, CL15
be quiet! PURE POWER 11 700W

Na obu komputerach jest oryginalny Windows 10 home.

 

Testowane na :

Sluchawki noname minijack

Głośnik bluetooth

Razer kraken 7.1 v2

Razer kraken Tournament Edition

HyperX cloud 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...