Skocz do zawartości
Sztof

Zasilacz - problem z uruchomieniem

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Kupiłem nowy zasilacz SeaSonic Focus Plus Gold 650w i mam problem z uruchomieniem komputera. Mryga tylko raz dioda na obudowie na sekundę wraz z uruchomieniem wentylatorów i to tyle. Pojawia się tylko to raz po podłączeniu do zasilania, a potem już nie reaguje po kliknięciu. Nie wiem co robić bo już zrobiłem:

1. Na starym zasilaczu wszystko działa w porządku po ponownym podłączeniu 
2. Podpinałem 2x zasilające kable do GPU i też sprawdzałem na pojedynczym (zasilanie na GPU to 8 + 6)
3. Testowałem zasilacz czy działa (tym domowym sposobem że się podłącza bezpośrednio do gniazdka) i czy kręci się wiatrak po włożeniu spinacza w piny - chyba działał, wentylator się kręcił, przycisk od hybrid mode na zasilaczu też był wydawał się działać (nie mam miernika więc nie wiem jak z napięciami)

Nie wiem czy ja coś źle podpinam czy jak, kable podpinam wg tego jak pisze (zresztą inaczej się nie da) na zasilaczu. Jeszcze zobaczę kable od starego zasilacza, aczkolwiek do CPU i do MOBO starych kabli nie sprawdzę bo stary zasilacz nie jest w pełni modularny. Za bardzo nie wiem co jeszcze zrobić. W przyszłym tygodniu zobaczę u kumpla ale może mi Wy jakoś doradzicie. W razie czego mogę dodać foty. Pzdr. 

Edytowane przez Sztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...