Skocz do zawartości
AiXen

Przejściówki AM4 w Fortis 3 - ma ktoś?

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno przesiadłem się na procesory ze stajni AMD, dokładnie z socketem AM4 i żeby zamontować chłodzenie z Fortis 3 potrzebuję takich malutkich plastikowych przejściówek. Niestety w moim zestawie nie było takowych (chłodzenie kupiłem 1-2 lata temu). Jeżeli ktoś kupił tego typu cooler a posiada coś takiego, to chętnie odkupię, . Szukałem na allegro, pisałem do sprzedawców i nie mogę nigdzie tego dostać. Każda informacja na wagę złota. 


Napisałem dzisiaj jeszcze do supportu silentium, ale czekam dopiero na odpowiedź. 

Załączyłem grafikę jakiego elementu poszukuję.

 

AMD AM4.png

Edytowane przez AiXen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Fortis 3 i mam na to rachunek.Nabyłem to chłodzenie kilka miesięcy przed premierą Ryzenów.Oczywiście poszło o to że mój Fortis miałem na płycie z AM 3+.Dajmy sobie spokój z bajeczkami że SPC nie miało informacji od AMD że ich chłodzenie nie będzie pasowało do nowej podstawki wiele miesięcy przed ich premierą.Taka ciekawostka skoro już mnie uraczyłeś zaczepką z rana.Na moje pytanie do pana z SPC co w takiej sytuacji że jak będę chciał odsprzedać moje chłodzenie ze stratą z powodu barku owej revizyjki pod AM4 odpowiedzi już nie otrzymałem.W sumie to nie m sprawy jak dla mnie.Jesteśmy dorośli.Biznes is biznes.Dlatego nowa klawiatura mechaniczna nie będzie od SPC.I nowe chłodzenie pod Ryzena też od innej firmy nabędę.Faktycznie niech każdy sam decyduje jak wydatkuje swoje pieniądze i zbiera tego owoce :-).

Edytowane przez Kronan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzyskałem taką odpowiedź od supportu: 
 

Cytat

W celu uzyskania kuponu zniżkowego na zakup produktu SilentiumPC AM4 upgrade kit należy przedstawić dokument zakupu:
- kompatybilnego z wspomnianym zestawem chłodzenia naszej marki oraz
- procesora lub płyty głównej opartej o architekturę AM4

~Edit 
Wysłałem zdjęcie chłodzenia wraz z dokumentem potwierdzającym zakup MOBO i udało mi się otrzymać kupon rabatowy :D 

~Editv2
Jakby kogoś to interesowało udało mi się już zamontować chłodzenie z przejściówkami które otrzymałem ze strony cooling.pl. 
Procek nawet przy małym obciążeniu (ok. 10%) ma zaledwie 30°C i w końcu mogę spokojnie siedzieć przy komputerze, boxowe chłodzenie a Fortis to niebo a ziemia :D 

Edytowane przez AiXen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...