Skocz do zawartości
Gość

Słuchawki bezprzewodowe i przewodowe a jakość dźwięku

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie wiem czy dobrze nazwałem temat, ale sprawa jest taka. Mam teraz słuchawki ISK-HP 580 za 79 zł, w których mam problem z kablem. Są to kolejne słuchawki przewodowe, w których coś jest nie tak. I tutaj mam pomysł by kupić słuchawki bezprzewodowe, ale zastanawiam ile by takie kosztowały, żeby jakość dźwięku była chociaż taka sam jak w ISK (dla porównania to są słuchawki na poziomie Superlux HD681).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kyrt30 napisał:

I tutaj mam pomysł by kupić słuchawki bezprzewodowe, ale zastanawiam ile by takie kosztowały, żeby jakość dźwięku była chociaż taka sam jak w ISK (dla porównania to są słuchawki na poziomie Superlux HD681).

Na rootblog.pl są testerzy słuchawek bezprzewodowych, Kamil i Grzegorz. Możesz ich podpytać w komentarzu pod jakimś artykułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, co do kabli to nie zawsze były z nimi problemy, ogólnie różne rzeczy się działy, może dlatego, że to były słuchawki poniżej 50 zł. Poczytam też tego rootblog.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Creative Soundblaster Jam nadal pozostaja bezkonkurencyjne jesli chodzi o stosunek jakosc-cena w przypadku sluchawek na BT. Nie bedziesz w nich wygladal jak prawdziwy gejmer ale na pewno bedziesz zadowolony z dzwieku, a do tego mozesz w nich wyjsc na ulice nie zwracajac na siebie uwagi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...