Skocz do zawartości
wish22

Myszka do 200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

§ Budżet: 200 zł

§ Jakiej myszki obecnie używasz: Genesis gx58

§ Jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7

§ Z jakich wartości DPI korzystasz: w zależności od zastosowań w przedziale 600-1600 dpi

§ Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: -

§ W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): aktualnie głównie FPS aczkolwiek czasami gram w różne RPG czy MOBY, więc przekrój gier stosunkowo duży

§ Ile przycisków używasz w myszce: aktualnie wszystkich dostępnych w myszce tj 7

§ Chwyt: palm/claw

§ Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): korzystam z obu

§ Wielkość dłoni około 19 cm

§ Dlaczego chcesz zmienić mysz: moja aktualna myszka poszła na gwarancję i mam możliwość wymiany za dopłatą na inny model

 

Ogólnie zainteresowały mnie SS sensei 310 oraz Genesis krypton 770. O ile zdaję sobie sprawę, że drugi wskazany model jest stosunkowo budżetowy, o tyle w przypadku sensei 310 martwią mnie podnoszone przez użytkowników wady związane z odklejaniem gum na bokach oraz "ruszaniem" się na boki LPM. Proszę o pomoc w doborze myszki

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym pod uwagę jedno z dwóch rozwiązań: 

- polecany, lekki i dobry Glorious (do mnie nie przemawia): 
ahttps://www.x-kom.pl/p/485970-myszka-przewodowa-glorious-pc-gaming-race-model-o-matte-black.html 

- Logitech G402 lub G403 (ten przemawia do mnie szczególnie, ale 50 zł ponad budżet(może jakieś promo znajdziesz), ale też jest w cenie tego SS) 
https://www.x-kom.pl/p/214121-myszka-przewodowa-logitech-g402-hyperion-fury.html
https://www.x-kom.pl/p/329397-myszka-przewodowa-logitech-g403-prodigy.html 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, marand97 said:

Nie obrażając ani nie dyskwalifikując innych myszek myślę , że jednak lepsze by było stałę łacze na nie plączącym się kablu np. typu "shoelace". Gdzieś na którymś forum zagranicznym przeczytałem, że niektóre urządzenia mogą zakłócać ciągłość przesyłu do myszki bezprzewodowej.

Nie wiem czy jest na to szansa, przez pół roku użytkowania nie zdarzyło mi się jakiekolwiek zakłócenie. Polecam spróbować samemu myszkę z odbiornikiem Lightspeed. 1000Hz oczywiście w standardzie. 

Brak zakłóceń związanych z potykaniem się non stop o kabel gwarantowane. Nawet jak kabel się nie plącze to czuć go non stop w myszce przewodowej nawet używając cudów jak zowie camade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zakłóceń i rozłączania to jedyne co zauważyłem to jak się naelektryzujesz i strzelisz gdzieś w pobliżu myszki to ją rozłącza na parę sekund. Poza tym przypadkiem nie rozłącza myszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystarczyło zimą usiąść na fotelu i wstać. Nawet nie trzeba było dotykać myszki.
Suche powietrze + specyficzny materiał fotela. Przyszła wiosna problem minął.
Druga opcja: brak uziemienia w gniazdku i chodzenie w gumowych klapkach. Jak strzelisz tak możesz komputer wyłączyć albo spowodować bluscreena(brak związku z myszką).

Edytowane przez Nemayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...