Skocz do zawartości
angry

Czy morele mają usługę montażu na wysokim poziomie?

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim chciałbym o opinie osób zamawiających na morelach. Nie tylko te negatywne, pozytywne też można napisać. W tym sklepie jest najtaniej.

Potem jest x-kom, w którym części kosztują o 130 złotych więcej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna losowosc, zalezy kto tam się trafi do składania, w większości przypadków raczej będzie dobrze. 

Z xkom jest ten plus że bez słowa do dwóch tygodni wymienia ci co chcesz na inny model albo przyjmą zwrot, 0 problemów, wysyłania gdzieś o ile masz salon blisko itd. Z morele nie wiem jaka jest polityka 

Edytowane przez Firedash
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem x-kom troszke sprawniejszy. Miałem z jednymi i z drugimi do czynienia i co do wypełniana swoich obowiązków x-kom robił to sprawniej i szybciej. Ale to też loteria. Jaki człowiek taka usługa. Sklep nie musi być wyznacznikiem. Z Morele też różnie bywa jeśli chodzi o serwis, ale to też może być kwestia człowieka. Ja tak trafiłem, że dość długo czekałem na wymianę w serwisie.  Może w x-kom komuś innemu coś takiego się trafiło. Kto tam ich wie. 

 

np. 

 

https://www.wykop.pl/wpis/39505363/witam-niestety-znow-musze-ponarzekac-na-xkom-dnia-/

 

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu,skoro masz wątpliwości, rozejrzałbym się z jakimś lokalnym sklepem komputerowym i tam rozeznałbym się czy cen złożonego zestawu będzie akceptowalna.Dawno temu ja zamawiałem PC takim sposobem i pamiętam dokładnie że było taniej niż z komputroniku czy morele n częściach.Zrobiłem tak dwa razy i nie miałem problemów.Co zamówisz do zestawu to dostaniesz a jak nie będzie to z miejsca obgadasz zastępstwo.W takim sklepie to góra dwie osoby składają PC więc ryzyko fuszerki jest minimalna.I najlepsze z tego że jak coś będzie nie tak masz na kogo nawrzeszczeć bo będzie blisko.Nie neguję zakupów w sklepach internetowych składanych PC wedle swoich konfiguracji ale jak szukasz pewnych rozwiązań,a o to pytasz, to nie w tych sklepach gdzie PC składa kilkadziesiąt osób najmniej więc sporo losowości jednak.Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest samodzielny montaż PC do czego zachęcam :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...