Skocz do zawartości
dawidos160

Bezprzwodowa myszka do grania +-/100 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Bry. Poszukiwana pełnowymiarowa bezprzewodowa myszka do okazjonalnego grania w FPSy na laptopie - dodam,że gram palmem więc zależy mi na dużych myszkach -  z racji tego,że mam stolik pod laptopa z wąskim miejscem na mysz fajnie,jakby myszka miała dużą czułość - żeby nie wachlować po 5 razy myszką,żeby zrobić obrót i przyciski boczne chociaż po lewej stronie (dwie sztuki - dalej/wstecz). Budżet im mniejszy tym lepszy,bo jak wspomniałem - okazjonalnie FPSy. Oprócz tego strategie i normalne użycie. Jeśli w budżecie do 100-120 nic ciekawego nie da się znaleźć to pewnie padnie na G603 ale to już droższa zabawka (i luksus bo 12k dpi) i ostateczność.

Miał ktoś styczność z https://www.x-kom.pl/p/437452-myszka-bezprzewodowa-redragon-blade.html ? Wygląda to na najtańszy produkt spełniający wymagania, ale mam jakieś wewnętrzne opory,bo marka mi nieznana

Edytowane przez dawidos160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G603 jest warta ceny, możesz też spróbować z tańszą i równie dobrą G305: 
https://www.x-kom.pl/p/434026-myszka-bezprzewodowa-logitech-g305-lightspeed-czarna.html 
(x-kom czasami mailem wysyła kody rabatowe na 20 zł, więc już nie byłoby chyba tak źle, aby dołożyć kilka zł) 

Możesz też spróbować z tą Redragon i masz możliwość zwrotu przez dwa tygodnie po zakupie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź - Redragon kupiony dla żony (też chce pełnowymiarową myszkę), tragicznie nie jest, jak za tą cenę jest nawet bardzo dobrze. G305 z tego co wyczytałem zbytnio pod palma się nie nadaje stąd G603. Ale ostatecznie stanęło na Corsair Harpoon Wireless z promki w komputroniku - za 129 zł dorwałem

Edytowane przez dawidos160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...