Skocz do zawartości
vonh

Laptop z dobrą matrycą do 5-6 tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

planuję zakup laptopa, jednak od pół roku nie potrafię dokonać wyboru - mam wrażenie, że nie produkują laptopa, którego potrzebuję:) Wobec tego proszę o pomoc przy wyborze.

Cena do 5-6 tys zł.

Priorytety -> 15 cali, matowa matryca IPS z dobrym odwzorowaniem barw.

Przeznaczenie -> filmy, praca, amatorska obróbka zdjęć.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dorzucić do listy Acer Helios 300 https://www.x-kom.pl/p/498073-notebook-laptop-156-acer-helios-300-i7-9750h-8gb-512-win10-gtx1660ti-144hz.html

Z najważniejszych zalet

  • NVIDIA G-Sync
  • Ekran IPS 144hz
  • Aluminiowa obudowa
  • Podświetlana klawiatura
  • Gwarancja Door-to-door 24 miesiące

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Michikun napisał:

O tym Legionie myślałem, byłem już nawet bliski zakupu, ale ostatecznie stwierdziłem, że ten zawias położony nie na samym końcu obudowy za bardzo mi nie pasuje.

Co do Dream Machines, nie wiem za wiele o tej marce, nie mogę też znaleźć testów matrycy:/

Ten Omen w zasadzie mógłby być (choć testów tego konkretnego znaleźć nie mogę), ale nie szukam raczej laptopa gamingowego, a od kiedy urodziły mi się dzieci nie gram:)

Filmy zamierzam oglądać. Może raz w roku zmontuję jakiś film z wakacji, ale na tym bym się zbytnio nie skupiał,

Generalnie wydaje mi się, że wystarczy mi laptop o prostym wyglądzie, z mocnym i5, niekoniecznie z super mocną kartą. Tylko żeby matryca była dobra. Najchętniej kupiłbym Della XPSa, ale cena zwala mnie z nóg.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...