Skocz do zawartości
Slaviola

Najlepsza karta graficzna do gier? Kupić czy czekać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ponownie.

Czas wymienić mojego starego Tytana na coś nowszego.

Pytanie do Was: czekać (np. na RTX 2080ti SUPER) czy kupić już dziś np. 2080ti?

Celuje w 4K w 60fps, ale nie chce iść w dual gpu.

Co mam zrobić? Głównie chciałbym przygotować sprzęt pod nowego CODa.

Cała reszta PC to TOP.

Edytowane przez Slaviola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe karty Nvidii raczej za przynajmniej rok. Turingi miały premierę we wrześniu 2018r. Są plotki odnośnie lepszych kart od AMD, ale to raczej będą odświeżone Navi (coś jak seria rx 500 w stosunku do rx 400). AMD próbowało nawiązać walkę na topie, ale radeon VII okazał się rozczarowaniem, niedawno wydany rx 5700 xt jest prawie tak samo wydajny, w niektórych tytułach nawet wydajniejszy, a przy tym tysiąc zł tańszy od VII.

Zamiana Xp na 2080ti to utrata jakichś dwóch tysiączków i zysk ~-25-30% w 4K. Czy to jest opłacalne, sam sobie odpowiedz. Generalnie przeskoki 780ti/titan kepler > titan maxwell oraz titan maxwell > titan pascal/titan Xp były znaczące (tzn przynajmniej 50%), natomiast przeskok na turing to już szału nie ma.

Napisałeś, że posiadasz topkę reszty konfiguracji kompa, mam nadzieję, że jest tam przynajmniej 9900k (lub hedt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...