Skocz do zawartości
imsorri

Słuchawki dokanałowe do 200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądałem inne tematy na forum, ale nie znalazłem nic pasującego.
Poszukuje słuchawek dokanałowych z zadowalającą jakością dźwięku i co najważniejsze dobrym tłumieniem tła. Przeszedłem juz NuForce NE-770X, 700X i 600X, soundmagic E50S, E10. Żadne nie były na tyle zadowalające, żeby ponowić zakup.
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doloz pare zlotych i kup z drugiej reki phonak audeo pfe.

 

poszukalem specjalnie dla ciebie :)

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-phonak-audeo-pfe-8314631952

https://www.olx.pl/oferta/phonak-audeo-pfe-012-na-gwarancji-nieuzywane-CID99-IDBhEV6.html#aa76f0b379

 

sa to sluchawki naprawde trudne do zdarcia jesli chodzi o trwalosc - moj pierwszy egzemplarz wielokrotnie wpadl do wody, zostal raz wyprany (oczywiscie kazdorazowo byl rowniez miesiac suszenia), kabel przy jacku wyginany we wszystkie strony podczas noszenia w spodniach z telefonem, lezaly poplatane w plecaku przez x czasu, przezyly 4 obozy harcerskie... moj pierwszy egzemplarz mial naprawde ciezki zywot, a kupilem je z drugiej reki - byly jeszcze wczesniej uzytkowane przez 2 lata xD i te sluchawki wciaz dzialaja. nie graja tak dobrze, jak moj nowy egzemplarz - ucierpialy glownie szerokosc sceny i treble. graly jednak na tyle dobrze, ze dopoki nie kupilem prezentu dla swojego taty - ktory otrzymal ode mnie stosunkowo niedawno wyszukany egzemplarz zapakowany jeszcze w oryginalne pudelko - to uzytkowanie tych starych wciaz bylo dla mnie satysfakcjonujace. swoja droga, mojemu tacie sluchawki takze niedawno wpadly do wody i to na dodatek podlaczone, grajace xD mowil, ze byly problemy - ale juz dzialaja. XD

 

poza niezawodnoscia sa CHOLERNIE wygodne - phonak to firma produkujaca aparaty sluchowe na codzien i to czuc, naprawde czuc. zakladasz sluchawki i czujesz je powiedzmy... 5% swiadomosci, ze je nosisz. jesli stac cie na pianki comply i ich w miare regularna wymiane - to 0%, zakladasz - i zapominasz ze masz sluchawki. to jest majstersztyk. w tej cenie, to jest kurwa dowcip, zeby otrzymac taki komfort, naprawde jest to niesamowite. zreszta mozesz zapomniec o piankach, tak wygodnych sluchawek nie miales w swoich uszach tak czy siak. izolacja otoczenia w silikonach bardzo dobra (uzywalem nawet w formie stoperow, kiedy spalem z chrapiacym przyjacielem w jednym pokoju na wycieczce w Turcji). na niskich poziomach glosnosci przyjemnie pojezdzisz rowerem (nie tracac totalnie szumu miasta), a jak dasz na polowe volume'a, to juz niczego nie uslyszysz - chyba ze jedziesz Pafawagiem 5B z predkoscia 120km/h przy otwartych drzwiach - wtedy tak 80% wolumenu, ale lepiej jednak oszczedzac uszy :)

 

jakosc dzwieku - zielone filtry zamulaja, imo duzo lepiej graja bez. sa jednak osoby, ktorym przypadly do gustu. graja przede wszystkim klarownie i jak na jednoprzetwornikowe armatury - zaskakujaco szeroko i dynamicznie. nie ma co sie rozpisywac - proponowane w cenie 450 zl w 2010 roku byly praktycznie bezkonkurencyjne. na szczescie na rynku audio niewiele sie zmienia i w cenie 200-300 zl deklasuja kazdy dzisiejszy produkt.

 

jeszcze ci zdjecie wpierdziele do tego posta, zeby nie bylo ze goloslowny. jestem fanbojem. polecam z calego serca, o czym swiadczy ten elaborat. bierz je, poki sa - czasami trzeba czekac na oferty, a kiedys na pewno znikna z obiegu.

 

pozdrawiam,

maciej mikuszewski.

 

 

ps: trafilem do tematu, bo sobie czytam purepc - super serwis. na dodatek nie wymagaja rejestracji na forum, aby cokolwiek napisac - wspaniala idea, pozdrawiam administracje. edit: jednak trzeba sie rejestrowac, ale kij tam - i tak pozdrawiam.

IMG_20190905_022308941.jpg

Edytowane przez mikusieke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...