Skocz do zawartości
Pigzel

Laptop do gier 5-6k

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry

 

Poszukuję laptopa do gier w cenie 5-6k, musi być niestety laptop gdyż pracuję często na wyjazdach. 

Najważniejsze rzeczy:

- 17" (Moze być też 15, jeśli warto wybrać zamiast 17")

- Odświeżanie 120 Hz - 144HZ 

- Brak systemu

Co możecie doradzić? 

Edytowane przez Pigzel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki sam problem co kolega. Zaczynam studia i szukam laptopa do gier / programów inżynierskich. Osobiście zastanawiam się nad wyżej wymienionym laptopami od Asusa i HP. Zastanawiam się najbardziej co do kwestii chłodzenia. Który z nich radzi sobie z tym najlepiej? Wiem, że to są laptopy i z zasady będą cieplejsze od PC ale nie chciałbym na nich sobie jajek smażyć. Raczej i tak czekałby mnie undervolting ale on wszystkiego nie załatwi.

Edytowane przez TheKari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marand97 napisał:

Hejka. @Pigzel @TheKariJa bym poszedł w jakieś Clevo na wszym miejscu. Przy 17 calach jest więcej miejsca na system chłodzenia , są w nich szerokie heat pipy i wydajne radiatory.

Mam tu bardzo dobrą promocję na lapka- dostaniesz go za 5k.

Myślę , że warto się załapać ;)

Tylko, że ten lapek ma 8GB RAM i nie ma szybkiego SSD, a jak dorzucisz potrzebne rzeczy to kod w koszyku niestety nie zadziała.

Uważam, że ten MSI w tej cenie naprawdę jest okej, zwłaszcza że ma RAM w dualu puszczony i dwa dyski twarde. Niestety to jeszcze nie czasy gdzie bez dobrej promocji można kupić dopakowanego laptopa z RTX 2060 za mniej niż 6000zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie wlasnie czy warto dopłacić do RTX 2060 w lapku? Dopłata wyjdzie spora ale czy warto? Teraz jest popularne RTX 2060 Super, wiadomo cos czy bedzie cos wydajnego w tych przedziałach w najblizszym czasie w laptopach? 

Edytowane przez Pigzel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 6000zł bez problemu znajdziemy laptopa z RTX'em 2060 - nie musisz dopłacać. 
Może zacznij od tego ASUS'a z serii TUF Gaming: https://www.komputronik.pl/product/665959/asus-tuf-gaming-fx505dv-al026t-512gb-m-2-pcie-1tb-hdd.html

15.6" FullHD 120Hz, Ryzen 7 3750H, 16GB RAM, SSD 512GB w M.2 + 1TB HDD na gry/dane + RTX 2060 6GB :)
System w zestawie, wszystko za 5690zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...