Skocz do zawartości
MatexN

2 Monitory 27" po ok. 1k zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam dwóch monitorów, głównie do pracy na ekselach, bazach itp. Rzadko jakaś gierka, do filmów mam tv. 

Zastanawiam się nad Acer VG270UBMIIPx, na necie w okolicach 1050zł za sztukę. Do tej pory mam 2 LGki 23 calowe, jednak ostatnio w biurze mogłem posiedzieć przy 2x28 cali i naprawdę mega wygodnie się pracowało, a były to zwykłe FHD, a ten Acer ma lepszą rozdzielczość. Maksymalnie mogę nagiąć budżet do około 2,5k za całość. Grafika to GTX970, jednak jak wspomniałem graczem praktycznie nie jestem. Czy ten Acer w tej cenie będzie najlepszym wyborem, czy jednak warto do czegoś dopłacić lepszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michikun napisał:

Ostatnio była fajna promocja na ten monitor. Był za 1099zł jak dobrze pamiętam. Teraz tez cena nie jest najgorsza.

https://www.morele.net/monitor-samsung-lc27jg50qquxen-4141878/

Średnio do curved jestem przekonany, jak one się sprawdzają w podwójnej konfiguracji oraz przy pracy biurowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michikun napisał:

Wiesz stricte do pracy biurowej to możesz wziąć:

https://www.morele.net/monitor-aoc-q3279vwfd8-4671262/

skoro zakrzywienie ci nie odpowiada :)

Nie miałem nigdy zakrzywionego i w sumie nie wiem czy jakieś tabelki w excelu itp. będą bardziej rozciągnięte czy nie. 

A ten co wrzuciłeś to krowa 32 cale, dodatkowo wygląda paskudnie :), szukam max 27 cali najlepiej z minimalnymi ramkami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Michikun napisał:

To może taki?

 

O to już super oferta :)

Pytanie co lepsze WQHD 75Hz, czy 4k i 60Hz?

Ten philips ma jeden komentarz (Pomimo niezłej jakości obrazu i super wyglądu produktu odstraszyła mnie pierwsza informacja jaką zobaczyłem tuż po podłączeniu monitora: długotrwałe (30 minut) wyświetlanie tego samego obrazu może powodować wypalanie się go na matrycy. )

Jak to ma się z rzeczywistością, bo jednak u mnie jeden obraz byłby dosyć długo wyświetlany. 

Edytowane przez MatexN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...