Skocz do zawartości
Johny74

Ryzen 3700X + MSI B450 Gaming Plus MAX + WIN7

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu trudach udało mi się zainstalować win7. Zainstalowałem wiekszość sterowników ze strony MSI, poza sterownikami do USB 3.1. Podczas próby instalacji tych sterowników wywala mi komunikat, że musze pierw zainstalować "AMD installer". Ktoś wie co to jest?  Wszystkie próby googlowania prowadzą do kart sterownikow/ software zwiazanych z radeona. No ale przeciez nawet nie mam radeona....
Oprócz tego mam jeszcze w menadzerze urzadzeń 2 niezidentyfikowane urządzenia.

image.png.08602f3e75a08f88bc4bd24499f87744.pngimage.png.7455c7e1bc2997f0df2eb36dd2c27e45.png   

Identyfikatory urządzeń:
PCI\VEN_1022&DEV_1481&SUBSYS_7B861462&REV_00
PCI\VEN_1022&DEV_1486&SUBSYS_7B861462&REV_00

 

Szukam sterownikow do tego już kilka godzin.

Please help.

Prosze mi nie radzić "Zainstaluj win10". Gdybym chciał miec win 10, to bym nie prosil o pomoce;)

 

PS. Oczywiście "update drivers" i wskazanie reczne folderu ze sterownikami nic nie daje:(

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Johny74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko zainstalujesz i nie instaluj "ręcznie" wskazując folder z sterownikami - w sensie wymuszenia, bo po restarcie BSOD i po systemie. Już tak próbowałem i nawet przywracanie nie dało rady. Tyle ile się zainstalowało z oficjalnych sterowników to tylko tyle będzie. Nic więcej nie wymusisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...