Skocz do zawartości
kojocik00

Zestaw czysto pod gry +/- 2000€

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym zmienić stary komputer na coś co pomoże mi przyjemnie pograć.

AMD czy Intel? Właśnie was chciałbym o to zapytać. Chodzi tylko o granie w gierki PUBG, CS, WoW Classic, Wiedźmin 3 i czekam na Cyberpunka.

Zestaw posłuży mi na pewno na jakieś 5 lat+. Nie potrzebuje świecących komponentów, a nawet ich nie chce.

Posiadam monitor ASUS 24" LED 3D - VG248QE oraz SSD'ki na gry wiec "Samsung SSD 970 EVO M.2 PCIe NVMe 500 Go" tylko na system i ewentualnie jakaś gra.

Bardzo podoba mi się obudowa "be quiet! Silent Base 801 Window (Orange)", ale jeżeli ktoś ma propozycje dużej i dobrze wentylowanej obudowy to niech śmiało wali (nie musi być z oknem).

Chciałbym tez dorzucić Thermal Grizzly Kryonaut oraz NZXT Kraken X62 (chyba warto?)

Kwota jaka dysponuje to plus minus 2000 euro, wiadomo jeżeli warto do czegoś dopłacić to tak będzie.

Nie znam się na OC pamięci ram, a co do procesora to nie wiem czy będzie taka potrzeba w przypadku dobrego zestawu.

Co do dostępności komponentów to prosiłbym żebyście sugerowali się dostępnymi częściami w tym konfiguratorze, jest po francusku, ale intuicyjnie można otwierać zakładki i w wyszukiwarce wpisywać co się szuka https://www.ldlc.com/fr-be/configurateur-pc/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze :) zatem pakuj kasę w

i9-9900K
Gigabyte Z390 AORUS PRO lub MSI MPG Z390 GAMING PRO CARBON AC
2x8GB 3200MHz DDR4 CL16 - tutaj po prostu bierz to co będziesz miał najtańsze
GeForce RTX 2080 Super od Palita w wersji Jetstream lub GameRock Premium (czasami jest zapisany jako GRP)
Zasilacz Seasonic Focus Plus Gold 750W lub XFX TS 750W lub Thermaltake Toughpower 750W - co tam będzie w ofercie sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...