Skocz do zawartości
mapik777

Rx5700 vs rtx2060

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dylemat w wyborze karty graficznej. Zastanawiam się pomiędzy modelami rtx 2060, a rx 5700. Jeśli chodzi o rtx-a to myślałem o gaming Z, a jeśli chodzi o AMD to nie mam pojęcia który model byłby dobry. Jeśli byłoby warto to mógłbym dopłacić do wersji rtx 2060 super lub rx 5700xt, ale najlepiej jakby cena nie przekroczyła ok.2100 złotych. I tu powstaje kolejne pytanie - czy warto dopłacać? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem jakiś filmik na yt i tam było pokazane, że rx5700xt jest zazwyczaj o parę/paręnaście klatek lepszy. Lecz nie wiem czy taki filmik jest wiarygodny. Chciałem już zamawiać rtx 2060 msi gaming z albo jetstream od palita, ale zauważyłem, że niektórzy polecają tego amd. I czy chłodzenie w rtx 2060s od palita dual daje radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie w tym Palicie Dual daje radę tylko karta ma niższy limit mocy, więc robi 3-4 klatki mniej niż te topowe konstrukcje. No i jest głośniejsza, wiadomo na czymś musieli zaoszczędzić.

Cichy chłodny i wydajny od Palita - Jetstream albo GamingPro OC

od MSI - Armor albo Gaming
 

Po prostu wybierz coś z tych czterech, najlepiej to co akurat będzie najtańsze i już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...